Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mayfly
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Zatem doprecyzuję – jestem kolekcjonerem płyt. Co do zasady na dużym ekranie oglądam filmy zapisane na krążkach. Tak już po prostu mam, ale o tym pisałem w innym wątku.

P.S.
Ja z kolei po raz pierwszy od wielu miesięcy się „nudzę”, skoro tyle czasu spędzam na tym forum. Rolleyes
(20-05-2021, 21:55)Daras napisał(a): [ -> ]P.S.
Na marginesie, co kolega planuje obejrzeć w sobotę? Ja wiadomo. Płyty w drodze. Wink

To gratulacje, obawiam się, że ja będę musiał poświęcić się sprawom nie łączącym się z oglądaniem filmów... ale jeśli jednak coś mi się uda zobaczyć, dam znać. Wink
Daras napisał(a):Zatem doprecyzuję – jestem kolekcjonerem płyt. Co do zasady na dużym ekranie oglądam filmy zapisane na krążkach.

No, fajnie. Ja też.
Niestety dalej nie wiem do czego zmierzasz, powtarzając to w kółko Smile
Gieferg, a do czego miałbym zmierzać? Rolleyes Napisałeś z jakiego powodu nie kupujesz płyt od Mayfly, ja z kolei przypomniałem po co jednak to robię. Ot, taka durnowata wymiana myśli, jeśli na siłę chcemy coś komentować. Smile

Panie Anatolu, gratulacje przyjęte. Cool A tak bardziej serio… W ciągu ostatnich miesięcy moją głowę zaprzątały kwestie pandemiczne (niekonstytucyjne rozporządzenia, walka o pracę, porady prawne itp.). Z całą pewnością kino domowe poczytywałem jako luksus dla osób, które przez to wszystko przechodzą  „suchą nogą”. Dziś sytuacja w kraju wygląda trochę inaczej, ale nie wiadomo co będzie dalej (słychać o dwu koncepcjach). Na tym koniec, gdyż o koronce można dyskutować w innym miejscu. Wink
G: Nie kupuję płyt od Mayfly bo (ze względu na to, że są wypalane) musiałbym zrobić kopię zapasową, a skoro mam robić kopię zapasową, to wolę już kupić inne wydanie.
D: Kolekcjonuję nośniki fizyczne.
G: Kopia zapasowa to dalej nośnik fizyczny.
D: Oglądam z płyt.


[Obrazek: giphy.webp]
No, fajnie.
Niestety dalej nie wiem do czego zmierzasz... Huh Kurna, i jeszcze do tego Lyncha zamierzam obejrzeć. Sick Mamo, ja wariat. Spadam stąd.
Wygląda to jakbyś sugerował, że zbierając płyty i oglądając z płyt robisz co innego niż ja, a robisz dokładnie to samo. A to, że kopia zapasowa to też płyta, zdaje się kompletnie nie docierać.
Sprawdzał już ktoś z was jakiej firmy płyty BD-R są używane przez Mayfly?. Zastanawiam się nad tymi trzema Lynchami i tak mnie to nurtuje.
Gieferg napisał:
Wygląda to jakbyś sugerował, że zbierając płyty i oglądając z płyt robisz co innego niż ja, a robisz dokładnie to samo.

Rozczaruję Cię. Tym razem niczego nie sugerowałem, niemniej ustosunkuję się do Twoich postów ponownie. Nigdy nie sporządzałem kopii zapasowych i nie sporządzę.  Czyli w tym segmencie postępuję zdecydowanie inaczej. Mam przeczucie, że cała kolekcja mnie przeżyje. Jestem o nią dość spokojny. Angel

No to żeśmy pogadali. Rolleyes




Jedi napisał:
Sprawdzał już ktoś z was jakiej firmy płyty BD-R są używane przez Mayfly?. Zastanawiam się nad tymi trzema Lynchami i tak mnie to nurtuje.

Mam już te płytki na stole (zmienili pudełka na niebieskie), ale nie dysponuję sprzętem aby to sprawdzić. Sam jestem ciekawy, bo z tym wiąże się żywotność. Kirek byłby pomocny.
Kirek! Pomożecie? Wink

P.S.
W dodatkach są krótkie metraże. Zliczając je z trzech płyt - jest tego trochę. Jeszcze nie zdjąłem folii a już się cieszę z zakupu. Hura!

EDIT:
Gieferg, a czy wierzę Tobie, lub nie, to nie ma na forum znaczenia.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Unique Disc Identifier : [BD-R-DL:RITEK-DR2-000]
-----------------------------------------------------------------------------------------
Disc Type :              [BD-R DL : Class 0 - Version 1]
Manufacturer Name :      [Ritek Corp.]
Manufacturer ID :        [RITEK]
Media Type ID :          [DR2]
Product Revision :       [000]
Stamper Date :           [Not Present On Disc]
Layer Info :             [2 Layers (L0-L1) : 25.03 GB (23.31 GiB) Per Layer]
Blank Disc Capacity :    [24,438,784 Sectors = 50.05 GB (46.61 GiB)]
Recording Speeds :       [1x , 2x , 4x]  
----------------------------------------------------------------------------------------
[ DVD Identifier V5.2.0 - http://DVD.Identifier.CDfreaks.com ]
----------------------------------------------------------------------------------------
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24