Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: sprzedam kolekcję !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Całej raczej nie sprzedasz. Ogólnie dziwię się zawsze sprzedawcom o takich ambicjach i nie dają opcji kupowania pojedyńczo Tongue

Ale takim "Indianą Jonesem i ostatnią krucjatą" jestem zainteresowany. To polskie wydanie? W jakim stanie to wydanie?
To są zagraniczne wydania ? Jeśli tak to prawie nikt takich nie kupi raczej . Może ebay pomoże albo wystaw wszystko pojedynczo na alledrogo od złotówki każdy tytuł .
jeżeli chcesz sprzedać kolekcję i się za bardzo nie rozdrabniać to sugeruję stworzyć pakiety np.: szklana pułapka pakiet, jurassic park pakiet, jaś fasola pakiet itd. Łatwiej ci będzie ogarnąć sprzedaż a ludzie którzy będą chcieli tylko jeden tytuł z pakietu to napewno zapytają o to Wink
(03-12-2019, 15:52)malin1976 napisał(a): [ -> ]To są zagraniczne wydania ? Jeśli tak to prawie nikt takich nie kupi raczej . Może ebay pomoże albo wystaw wszystko pojedynczo na alledrogo od złotówki każdy tytuł .

czesc jest zagraniczne , ale z 60% Polskie wydania .

(03-12-2019, 15:55)Glaeken napisał(a): [ -> ]jeżeli chcesz sprzedać kolekcję i się za bardzo nie rozdrabniać to sugeruję stworzyć pakiety np.: szklana pułapka pakiet, jurassic park pakiet, jaś fasola pakiet itd. Łatwiej ci będzie ogarnąć sprzedaż a ludzie którzy będą chcieli tylko jeden tytuł z pakietu to napewno zapytają o to Wink

tak tez zrobie , ale moze jakims cudem znajdzie sie ktos kto wezmie cala kolekcje i nie bede musial sie bawic w detal Wink , nie spieszy mi sie ze sprzedaza wiec sie rozgladam.
Przeszedłeś na cyfrę?
(03-12-2019, 15:52)malin1976 napisał(a): [ -> ]To są zagraniczne wydania ? Jeśli tak to prawie nikt takich nie kupi raczej . Może ebay pomoże albo wystaw wszystko pojedynczo na alledrogo od złotówki każdy tytuł .
Faktycznie z wydaniami bez polskich napisów (i to jeszcze plastików!) może być trudniej ale nie uważam aby to było powodem żeby od razu wystawiać filmy od 1 PLN.
(03-12-2019, 16:31)Emdziu napisał(a): [ -> ]tak tez zrobie , ale moze jakims cudem znajdzie sie ktos kto wezmie cala kolekcje i nie bede musial sie bawic w detal Wink , nie spieszy mi sie ze sprzedaza wiec się rozglądam.
Nie licz na to. Spróbuj najpierw olx i/lub allegro lokalnie... poobserwuj jakiś czas czy jest zainteresowanie... jeżeli słabe to powystawiaj na ebay (prowizja 10%).
(03-12-2019, 16:47)Wolfman napisał(a): [ -> ]Przeszedłeś na cyfrę?
wyprzedałem sie z konsol , nie mam na czym odtwarzać , i nie planuje w sumie kupowac nic , do tego przeprowadzka, wiec musze sie jakos tego pozbyć , hipe też minął Wink


mam sporo tez po Polsku , bede wystawiał taniej niz na allegro , mam sporo kolekcji wlasnie , marvel , harry potter, indiana jones , transofmers etc... batman , powinno pojsc pojedynczo Wink

a ENG wersje bede sprzedawał w jakims pakiecie na allegro po taniosci, może ktoś łyknie .
Kokosy zbiłeś na xbox one i ps4. Jedno i drugie po 600 złotych. Szkoda na siłę coś robić, no chyba, że się tonie w długach.
(03-12-2019, 20:33)Emdziu napisał(a): [ -> ]mam sporo tez po Polsku , bede wystawiał taniej niz na allegro , mam sporo kolekcji wlasnie , marvel , harry potter, indiana jones , transofmers etc... batman , powinno pojsc pojedynczo

Bardzo chętnie poznam Twoją ofertę niestety jakaś lista musi być,najlepiej już z cenami
Polecam się gorąco.
(03-12-2019, 21:09)Wolfman napisał(a): [ -> ]Kokosy zbiłeś na xbox one i ps4. Jedno i drugie po 600 złotych. Szkoda na siłę coś robić, no chyba, że się tonie w długach.

Nic na siłę nie robię . Sprzedałem konsole bo nie długo wychodzą nowe modele więc te byłyby bez wartościowe . I nie mam czasu na nich nic robić (dziecko) . Przeprowadzam się (kraj) . Więc nie będę brał 200 filmów Wink mam ważniejsze rzeczy do zabrania

(03-12-2019, 23:36)j.jacek napisał(a): [ -> ]
(03-12-2019, 20:33)Emdziu napisał(a): [ -> ]mam sporo tez po Polsku , bede wystawiał taniej niz na allegro , mam sporo kolekcji wlasnie , marvel , harry potter, indiana jones , transofmers etc... batman , powinno pojsc pojedynczo

Bardzo chętnie poznam Twoją ofertę niestety jakaś lista musi być,najlepiej już z cenami
Polecam się gorąco.

Powstanie lista z cenami . Pozbieram po znajomych co pożyczyłem i się za to wezme konkretnie Smile . Jednakże filmy na sprzedaż będą dopiero tak od lutego , Marzec kwiecień.
Stron: 1 2 3