Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pearlzfan - kolekcja UHD/BD/DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale dobra promocja była lub jest na SW na zoom i amazon uk.
Długo czekałeś na te filmy od Kangurów ?
(19-11-2020, 21:01)Wolfman napisał(a): [ -> ]promocja była lub jest na SW na zoom i amazon uk.
Kupiłem w promocji 2 w cenie 1, także nie narzekam Smile

(19-11-2020, 21:04)misfit napisał(a): [ -> ]Długo czekałeś na te filmy od Kangurów ?
Zamówiłem 7 października. Dzisiaj przyszły 2 z 4. Pozostałe dwa wysłane osobno więc czekam jeszcze na dwie przesyłki. Trzeba być cierpliwym przy zamówieniach z JB Smile
Zoom dostarcza jeden z najlepszych animal attack(ów) z ostatnich lat w ekspresowym tempie - w 7 dni od złożenia zamówienia! Druga część zamówienia jednak nadal w tranzycie.
Wczoraj dotarł również 3 z 4 filmów z JB.

[Obrazek: 14wzheP.jpg]

Edit: druga część zamówienia z Zooma właśnie wyciągnięta ze skrzynki Smile

[Obrazek: bzYEwr6.jpg]
7 dni z Zoom - świat się kończy. Smile Do mnie ostatnio szło standardowe 3 tygodnie, ale i tak się cieszę, że w ogóle dochodzi, bo różnie z tym bywało...
Słaby ten Crawl.
Przesylki z ZOOM dostarcza Poczta Polska?
Royal Mail Airmail Europe i u nas już Poczta Polska.
Seria prawie skompletowana... jeszcze tylko dwa.

[Obrazek: 13nJznd.jpg]
Trzeba było brać wszystkie SW z tej promocji 3 za 36£, a nie tak zamawiasz z całego świata Wink Cenowo chyba i tak na jedno wyjdzie Wink