Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pearlzfan - kolekcja UHD/BD/DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A jakie to ma znaczenie gdzie kupuje, okładki i tak będzie miał własne i... spójne  Smile
(25-11-2020, 16:51)Dziel napisał(a): [ -> ]Trzeba było brać wszystkie SW z tej promocji 3 za 36£,
Promocja na SW to już chyba wszędzie była/jest. Zavvi, amazon.it, fnac.com. Okładki takie same pod względem graficznym, więc na półce, po grzbietach pudełek bez problemu można się połapać. Akurat z zavvi. to chyba najdrożej wychodziło...
Można zmienić walutę na USD i wtedy z promocji 3 za £36 robi się 3 za $36 Smile
Jak była ta promocja 3za36 to nie planowałem zakupu VII. 4-6 wziąłem w steelach z Zavvi, a 1-3 wpadły w promce 2 w cenie 1 na JB w październiku. Promka na VII I R1 pojawiła się dopiero teraz, to wziąłem (a jak sprzedam wersje BD obu, to wyjdzie tanio jak barszczSmile)
A okładki faktycznie zmienię, żeby to wszystko było spójne Smile
Cytat:A okładki faktycznie zmienię,

Już się boję Wink
Poczta Polska nie zawiodła. Dzisiaj zawitał zagubiony Cooper i ta lepsza historia poboczna gwiezdnej sagi.
Napisy PL tylko na Interstellar.

[Obrazek: 7KX2Rf0.jpg]
Niemiecki Amazon dostarcza co nieco z Black Friday 6 za 30. Jakimś cudem przegapiłem, że Labirynt fauna nie ma napisów angielskich także albo nauczę się hiszpańskiego albo odświeżę język germańskiego oprawcy Wink
Żaden z filmów nie ma napisów PL.

[Obrazek: tqstmCs.jpg]
Z tym labiryntem też nie doczytałem Smile Moje paczki z de jeszcze nie doszły.
Jakieś 99% nieanglojęzycznych filmów wydawanych w germanii ma tylko ichnie napisy lub dubbing. To samo we Francji.
Z małych plusów: Requiem, Nightcrawler i Network mają dwustronne okładki. That is something.

(03-12-2020, 18:49)Mefisto napisał(a): [ -> ]To samo we Francji.
Ah, tak, tu też się tego nauczyłem kupując Jin Roh bez sprawdzania Smile