Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pearlzfan - kolekcja UHD/BD/DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bardzo fajna kolekcja, zajawka z robieniem własnych okładek też super. Z któregoś wątku wywnioskowałem, że jesteś wykładowcą akademickim, dobrze kojarzę? Jeśli tak, to czy mógłbym prosić o kontakt na pw? Pozdrawiam Smile
Underworld tak mi podeszło po powtórce, że stwierdziłem "a co, szarpnę się na dwójkę!" - jest Wiseman i Kate, więc może nie będzie tak źle jak zapamiętałem to lata temu. Przy okazji uzupełniłem trylogię Blade'a (trójka taka w sumie se, ale mam słabość do Jessy Wink ), filmografię Nolana (brakuje tylko Teneta, ale jako, że to imho kapiszon, to nie zawita do kolekcji) i Villenevue'a (tutaj brakuje jeszcze tylko Pogorzeliska i Maelström, ale najpierw muszę obejrzeć zanim zdecyduję o zakupie).

Na żadnym wydaniu nie ma napisów PL (Underworld z UK, reszta z ITA).

[Obrazek: bo4RP0X.jpg]
Underworlda polecam też 3jkę (Rise of the Lycans). Jest to prequel, ale rzuca nowe światło na ważne wątki.
Na prestiż 4k z ita jest pl

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
(01-02-2021, 20:30)djgromo napisał(a): [ -> ]Underworlda polecam też 3jkę (Rise of the Lycans). Jest to prequel, ale rzuca nowe światło na ważne wątki.

Hm, no możliwe, tylko z tego, co pamiętam, to tam akcja działa się w jakichś dawnych czasach a "rycerzyki" to nie do końca mój klimat... Ale jak mi się dwójka spodoba równie mocno jak cz1, to może dam i trójce szansę Smile

(01-02-2021, 21:58)vandel napisał(a): [ -> ]Na prestiż 4k z ita jest pl
Ano jest, ale:
1. kosztuje 17 eurasów, a ja dałem za wersję BD 8.
2. polską wersję językową traktuję jako miły dodatek, a nie mus Smile
3. nie zależało mi na 4K w przypadku tego filmu.
(01-02-2021, 23:08)pearlzfan napisał(a): [ -> ]. kosztuje 17 eurasów, a ja dałem za wersję BD 8.
Wielokrotnie w promocji za 10, używany kupiłem za 6 euro. Bd nie ma startu, niezły film i przyzwoita jakość. Jak kupić to już porządnie. Cała antologia Underworld bywa za grosze w promocjach. Wychodzi taniej niż to łowienie pojedynczo
(01-02-2021, 23:14)Wolfman napisał(a): [ -> ]używany kupiłem za 6 euro.
That's cool.

(01-02-2021, 23:14)Wolfman napisał(a): [ -> ]Jak kupić to już porządnie.

Ke? Nie wiem jak się do powyższego odnieść? Big Grin
Może tak:
No i good for you, że kupiłeś sobie używkę 4K za 6 eurasków. Ja kupiłem sobie na BD, bo MI NIE ZALEŻY na tym filmie w 4K Big Grin. Puściłem u siebie fragment i stwierdzam, że to dobrze wydana kasa. Handluj z tym Big Grin

(01-02-2021, 23:14)Wolfman napisał(a): [ -> ]antologia Underworld bywa za grosze w promocjach

"bywa" = słowo klucz. Jedynkę kupiłem jako zapychacz do promki 4x20. Dwójkę, bo mi się 1 spodobała i Evolution kosztowało mnie jakieś grosze (25zł). Widziałem 4 i 5 jakiś czas temu i łolaboga, złamanego grosza bym za to nie dał Big Grin Nie zbieram filmów, które mi się nie podobają. Poza tym najtaniej cała antologia kosztowała 19,9 USD na początku grudnia 2020, także nadal zapłaciłem mniej kupując pojedynczo te dwa interesujące mnie filmy.
Po 5 tygodniach oczekiwania wpadła 1/2 zamówienia z JB Hi-Fi.

[Obrazek: FqS0jpz.jpg]
Mały up horrorów. Klasyk, kult i (całkiem udana) adaptacja.
Muchy nie widziałem już z dobre 20 lat, więc będzie okazja odświeżyć, bo podobnie jak cz1 Zabójczej broni kompletnie zatarła mi się w pamięci. Od zmierzchu... lubię za niespodziewany twist gatunkowy i ogólny feel umiejętnie balansujący pomiędzy blockbusterem za poważne pieniądze (production value) a kampowymi wygłupami Tromy (zwariowane pomysły). Idealnie nadaje się do oglądania w grupie znajomych z komentarzami na żywo. Silent Hill wziąłem, bo to imho jedna z trzech, jak dotąd udanych adaptacji gier obok MK i pierwszego Residenta.

Wszystkie bez polskiej wersji językowej.

[Obrazek: xej0PnX.jpg]
Wziąłeś nie to wydanie Silent Hill co trzeba Smile

Jedyne słuszne jakościowo i pod względem kolorystyki to albo francuskie albo z USA od Shout Factory.