Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pearlzfan - kolekcja UHD/BD/DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Amazon.de dostarcza. Najbardziej mi zależało na Znikajacym punkcie i Moonraker, a że promka była 4 za 20€ to dobiłem drugim Conanem i Wall Street.

Oczywiście okładki do poprawki, bo te oznaczenia wieku i Fluchtpunkt/Der Zerstörer oszczypią mnie w oczy Wink

[Obrazek: A6O41YW.jpg]


Paczka z Zooma nadal w drodze (już 7 dzień). Ciekawe jak długo jeszcze? Smile
Poczekasz jeszcze co najmniej z miesiąc Wink
Do mnie ostatnio doszło w rekordowe 3 tygodnie.
pearlzfan a zobacz czy okładki nie są dwustronne jak w dvd , druga strona bez oznaczenia Wink
Heh, dałeś mi nadzieję, ale niestety nie jest aż tak dobrze Smile
Ostatnio kupiłem dwa niemieckie wydania i też nie ma dwustronnych okładek :/
(06-03-2020, 18:01)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]System to XP SP3, a komórka moja, wbrew temu co piszesz, jak na 13 lat, całkiem nieźle robi fotki.

Nie wierzę, że jesteś prawdziwy. Big Grin

(06-03-2020, 16:40)pearlzfan napisał(a): [ -> ]
(06-03-2020, 12:19)Juby napisał(a): [ -> ]Salon jest mój, więc gucio mnie obchodzi, czy ewentualnym gościom nie będzie się podobało, że jestem geekiem i zbieraczem. Nie wstydzę się tego.
Nie o to mi chodziło, że się wstydzę czy coś. Po prostu to jest przestrzeń, w której czas spędzam nie tylko ja, także chciałem znaleźć jakiś kompromis i na tę chwilę jestem zadowolony z efektu.

W mieszkaniu idę na kompromis tylko z kobietą, z którą je kupiłem. Wie jak kocham filmy i Batmana, więc kompromisem będą tylko 3 filmowe plakaty na ścianie, a nie 6. Smile
Juby ja przynajmniej nie ubieram maski lateksowej Batmana Wink
Zoom się spisał. Paczka była na poczcie już w piątek, tylko awizo gdzieś zginęło Smile

Bardzo się cieszę na powtórkę z Ryana, bo widziałem to ostatnio chyba z 15 lat temu więc 4K powinno zrobić mi kuku Smile

Jak gardzę Fast&Furious tak Hobbs&Shaw mnie kupił od pierwszego zwiastuna. Co prawda motocykl-transformer i ostatnie 30 min jakoś mi nie pasowały do całości (serio mogli sobie dać spokój z tym family theme, ale rozumiem, że musiało to mieć jakiś motyw wspólny z F&F). Z drugiej strony sceny akcji na wyspie wyszły (odpałowe) ale miłe dla okaSmile
No i Hattie Big Grin

Overlord to mały piękny film. Lubię takie niepozorne, ale zrobione z pasją kino.

[Obrazek: MFi3piZ.jpg]
(17-03-2020, 09:56)pearlzfan napisał(a): [ -> ]Jak gardzę Fast&Furious tak Hobbs&Shaw mnie kupił od pierwszego zwiastuna.

Czy na 4K jest PL wersja językowa???