Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pearlzfan - kolekcja UHD/BD/DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Fajny design. Fajne klipshy. Pierwsze zdjęcie jak z katalogu. Druga strona salonu jednak odstaje.
"(w tym ceglana ściana)" to nie cegły tylko kamień Big Grin
Fajnie ale musisz wiedzieć że centralnym powinien być na wysokościowy uszu a sub powinien stać po lewej stronie bo w obecnej sytuacji bas jest podbijany przez dwa prawe rogi, ścianę i okno.
Ogólnie rozsądny wybór że wybrałeś zamkniętego svs a nie na siłę pakowałeś się w kluchowatego klipscha.
(24-04-2020, 21:04)Gieferg napisał(a): [ -> ]oprócz tego paskudztwa na ścianie za plecami.
Piszesz o tych spasionych wyliniałych kotach? Big Grin
Jeden sierściuch przypomina moją "byłą" - zjednoczyła się z Mocą niestety, po ponad 18 latach "służby".
https://zapodaj.net/b9ecc96438a04.jpg.html
(24-04-2020, 21:04)Gieferg napisał(a): [ -> ]oprócz tego paskudztwa na ścianie za plecami.

Top Gun to ten DNRowy bubel, nie trzeba było poczekać i sprawdzić co dadzą w 4K?
bez tego "paskudztwa" surround nie robił takiego efektu, jak powinien, bo mi się dźwięk odbijał od ściany, a kanapy już dalej od niej odsunąć nie mogę.

Poza tym ładniejsze to niż gołe gąbki jak w studiu nagrań jak mają co niektórzy "esteci" Wink

Na Top Gun aż tak mi nie zależy, żeby go mieć w 4K. Ta wersja mi wystarczy.

(24-04-2020, 21:27)MoviePsycho napisał(a): [ -> ]Druga strona salonu jednak odstaje.

Siedzę do niej tyłem/na niej/nie patrzę na nią także da się żyć Smile
Ale dzięki za miłe słowa o "pierwszej" stronie!

(24-04-2020, 21:28)prodarek napisał(a): [ -> ]centralnym powinien być na wysokościowy uszu a sub powinien stać po lewej stronie bo w obecnej sytuacji bas jest podbijany przez dwa prawe rogi, ścianę i okno.

Wiem, wiem, ale nie jestem w stanie już go wyżej postawić. Ustawiłem go lekko pod kątem w górę (zdjęcie sprzed tej małej modyfikacji), żeby dźwięk nie leciał w kolana, ale szczerze mówiąc to różnicy nie czuję Smile
Jeśli chodzi o sub, to sprawdzałem go po lewej stronie i podobnie jak w przypadku podniesienia centralnego - różnicy większej nie słyszałem, więc został z prawej, żeby się tak w oczy nie rzucał po wejściu do pomieszczenia.
Ściany, sufit i podłoga są wygłuszone (co by dźwięk nie uciekał na zewnątrz i sąsiedzi nie musieli przeżywać seansów ze mnąWink ), ponadto kanapa też swoje robi. Zapewne da się poprawić kilka rzeczy, ale jak mówię obecnie jestem bardzo zadowolony z efektu i jakości dźwięku i nie czuję już potrzeby tweakowania audio Smile
Koty nie niszczą sprzętu? Ja musiałem zrezygnować z podłogówek, a sam sprzęt mieć za szybą Sad a mam tylko jednego.
Nope, dwa razy mały próbował drapać maskownice, ale wystarczyło psiknąć go wodą z rozpylacza wody do kwiatków i się nauczył. Drugi miał wywalone na sprzęt od początku Smile
Dotarła w końcu zagubiona część zamówienia z Zavvi.

[Obrazek: F2t7qcN.jpg]
I ostatni update w tym miesiącu. Niestety poczta (polska albo UK) miała wywalone i paczka zaliczyła chyba jakiś touchdown na którymś HUBie, bo opakowanie z jednej strony jest mocno uszkodzone. Na szczęście filmy i pudełka są całe a sam box można postawić dobrą stroną do frontu także jakoś przeżyję.

Wszystkie filmy mają napisy PL.

[Obrazek: nSPNrO7.jpg]
[Obrazek: trgCELb.jpg]
Pablo0909 po raz drugi dostarcza świetny kontent Big Grin

Odświeżenie Westworld S1/2 w 4K będzie świetnym poprawiaczem humoru po rozczarowującym S3.
7 Samurajów w końcu zaptejdowane do BD.

[Obrazek: BtBsfqz.jpg]
[Obrazek: J1toAdl.jpg]
[Obrazek: sAfdyYZ.jpg]