Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pearlzfan - kolekcja UHD/BD/DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Doleciała druga część zamówienia z JB Hi-Fi (wysłane 28 maja).
Imho obok Spider-Man Into the Spiderverse najlepiej wyglądająca animacja w UHD.
HDR i szeroka paleta barw sprawia, że wygląda to FENOMENALNIE! Do tego to bardzo dobry film i przyjemny film Smile

[Obrazek: WKW3fJA.jpg]
Wciąż brak ciekawych filmów na promkach, to nadal zmniejszam wishlisty.
Tak się przy okazji złożyło, że akurat to wydanie staje się pięćsetnym filmem w mojej kolekcji. Pierwszy milestone zrobiony. I nie wiem czy nie ostatni, bo do 1000 raczej chyba już nie dojadę patrząc na to, co zostało mi do nadrobienia (a z nowości to tak może 1-3 filmy max rocznie kupuję).

10 lat trafiłem na to wydanie w BookOffie w ostatni dzień mojego pierwszego pobytu w Japonii. Sprzedałem je ziomkowi, który był mega zajarany Akirą. Teraz w końcu udało mi się zakupić je ponownie. Bardziej niż na filmie zależało mi na dodatku, którym jest rozrysowany na storyboardach cały film kadr po kadrze. Ok 744 strony. Do tego druga płyta z dużą ilością dodatków, choć nie wiem, czy to nie to samo, co jest na wydaniu BD.
Napisy na okładce storyboardów w rzeczywistości są bardziej widoczne niż to wygląda na zdjęciu.

Do tego dołożyłem kolejny już (czwarty) artbook Ghost in the Shell. Tym razem wydanie zawiera grafiki i storyboardy nie tylko z pierwszego filmu Oshii, ale także z seriali i Innocence Smile

[Obrazek: Q2HxL01.jpg]
[Obrazek: yPT7c5H.jpg]
[Obrazek: 0jkjmRJ.jpg]
[Obrazek: q6jBgIe.jpg]
[Obrazek: ap9wbQr.jpg]
[Obrazek: A9H2FjG.jpg]
[Obrazek: 63U1NQd.jpg]
[Obrazek: SkGDdjm.jpg]
[Obrazek: BPBdGOq.jpg]
[Obrazek: 0qxKmiJ.jpg]
[Obrazek: lPBLzFe.jpg]
Ładne, aż się boję o cenę spytać Big Grin
Nie było tak źle. Akira 3000 jenów (~110zł). Artbook GITSa 4000 jpn (~140zł). DHL 3110 jenów (~110zł). Oba zakupy używki, oznaczone jako "Condition B" (jest jeszcze A i S), ale wyglądają jak nówki Smile
Nowa nadzieja dotarła w stanie idealnym Smile

[Obrazek: VwIGBC8.jpg]
Super sprawa z tym storyboardem Akiry. A co tam jest na tej płytce "Visual archives"? Artbook GiTS też elegancki!
(05-08-2020, 19:23)ernie napisał(a): [ -> ]A co tam jest na tej płytce "Visual archives"?
W sumie sporo materiału:
Production Report 1988 (48min)
Production Report 2001 (43min)
Animation Archives (32min)
Art Works Gallery (10min) [ponad 100 zdjęć]
Trailers (5min) [w sumie 6 zwiastunów)

Ale nie ma napisów angielskich, więc trzeba znać choćby podstawy japońskiego, żeby coś z tego wyciągnąć oprócz archiwalnych zdjęć Wink


Tymczasem wczoraj dotarła kolejna część Star Warsów od Zavvi.

[Obrazek: TOWyU4i.jpg]
Nie masz zadnych rys z przodu steelbooka? Wink
Nope. Jak dotąd żaden steel nie przyszedł uszkodzony Smile
Za chwilę się okaże, że będę jedyna osoba z forum, która otrzymała ten steelbook z rysami Wink