Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Nowe opisy wydań
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co jakiś czas udaje mi się zrobić pełny opis wydania w filmoskopie, czyli z opisem płyt, dodaniem fotek a od ostatniego weekendu również z BDInfo. Przeważnie o tym informuję w temacie dotyczącym wydań danego filmu ale nie każdy film ma swój temat a mnie nie zawsze chce się zbierać informacje aby takowy założyć w związku z tym utworzyłem ten temat gdzie będę informował o pojawieniu się pełnych opisów dla takich wydań. Oczywiście liczę na to że inni użytkownicy też się dołączą do zabawy Smile. Chyba że, podanie informacji o pełnym opisie jednego wydania uznacie za wystarczające na założenie tematu o filmie Smile. To jak, który wariant jest lepszy?
No to startuję. Pierwszy wpis będzie zawierał kilka wydań, których opisy pojawiły się w ostatnim tygodniu, następnie będę na bieżąco informował o kolejnych aktualizacjach. Standardowo klik w okładkę przeniesie Was do opisu wydania.

1. "Karate Kid" - australijskie wydanie UHD
2. "Swobodny jeździec" - angielskie wydanie UHD
3. "Omen" - niemieckie wydanie BD
4. "Dwunastu gniewnych ludzi" - niemieckie wydanie BD

[Obrazek: thumb-lg-3690088-karate-kid.jpg] [Obrazek: thumb-lg-5210921-swobodny-jezdziec.jpg] [Obrazek: thumb-lg-159202-omen-1-das-omen.jpg] [Obrazek: thumb-lg-159408-die-12-geschworenen.jpg]

Przypomniałem sobie o jeszcze dwóch opisach
1. "Trainspotting 2" polskie wydanie BD
2. "Filadelfia" angielskie wydanie UHD

[Obrazek: thumb-lg-170485-t2-trainspotting.jpg] [Obrazek: thumb-lg-1420720-filadelfia.jpg]
Wow! Smile Takie opisy to ja rozumiem Smile Chwała Ci za to, dobry człowieku Cool
Nie chwal tylko bierz przykład Smile

1. "Mamma Mia!" - polskie wydanie UHD
2. "Raport mniejszości" - polskie wydanie BD
3. "Chwała" - angielskie wydanie UHD
4. "Nagi lunch" - angielskie wydanie BD (steelbook)
5. "Jestem legendą" - polskie wydanie UHD
6. "Rocketman" - angielskie wydanie UHD
7. "Mocne uderzenie" - angielskie wydanie BD
8. "Ciemny kryształ" - angielskie wydanie UHD
9. "Le Mans '66" - niemieckie wydanie UHD
10. "Czerwona jaskółka" - amerykańskie wydanie UHD
11. "Baby Driver" - hiszpańskie wydanie UHD
12. "Shazam!" - polskie wydanie UHD
13. "Zabawa, zabawa" polskie wydanie BD
14. "Faceci w czerni" hiszpańskie wydanie UHD z filmami 1-3

[Obrazek: thumb-lg-1572734-mamma-mia-4k-lloyd-phyllida.jpg] [Obrazek: thumb-lg-1261-raport-mniejszosci.jpg] [Obrazek: thumb-lg-3378920-chwala.jpg] [Obrazek: thumb-lg-108876-naked-lunch.jpg] [Obrazek: thumb-lg-131151-jestem-legenda.jpg] [Obrazek: thumb-lg-3618068-rocketman.jpg] [Obrazek: thumb-lg-170833-mocne-uderzenie.jpg] [Obrazek: thumb-lg-6008166-ciemny-krysztal.jpg] [Obrazek: thumb-300x300-15538-front.jpg] [Obrazek: thumb-300x300-14722-front.jpg]
[Obrazek: thumb-lg-174363-baby-driver.jpg] [Obrazek: thumb-lg-3659919-shazam.jpg] [Obrazek: thumb-lg-3197896-zabawa-zabawa.jpg] [Obrazek: thumb-300x300-56086-front.jpg]

Ostatnia aktualizacja: "Francuski łącznik" niemieckie wydanie BD.

[Obrazek: thumb-lg-159204-french-connection-brennp...ooklyn.jpg]