Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Diuna (2020)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Snowpiercer jest zwyczajnie nudny i nie zasługuje na przedłużenie. Co do AC to czytałem, że nie przedłużą ale nie do końca rozumiem tej decyzji. Co prawda nie oglądałem jeszcze 2 sezonu ale 1 był jak najbardziej na poziomie.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
Ten trailer jest beznadziejny, nie ma porównania do Diuny Lyncha, która bije ten nowy szajs wszystkim, obsadą, muzyką, klimatem, nawet efekty specjalne są w porządku mimo, że to stary film.
A teraz co mamy, główny bohater to jakiś zniewieściały młodzian żywcem wyjęty z jakiegoś romansidła, zgodnie z polityczną poprawnością rolę męską gra kobieta, a Harkonneni są łysi Big Grin
To będzie taka sama katastrofa jak nowe SW.
Wink[Obrazek: 5a996f259f102cbd2775a8414d8ef0ee.jpg]

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
Wizualnie film wygląda rewelacyjnie, wręcz obłędnie. Rozmach wykreowanego świata robi dosłownie OGROMNE wrażenie i nie chodzi tylko o pustynie, ale statki kosmiczne i scenografie. Do kolorystyki można się przyczepić, ale na płytach będzie pewnie nieco lepiej. Po tych kilkunastu minutach cały czas mam jednak obawy i jakieś dziwne przeczucie, że to może się nie udać, ale to raczej z powodu mojej obsesji na punkcie oryginału. Na pewno drugi zwiastun powinien lepiej zadziałać na widzów oczekujących po prostu dobrego widowiska.
No mi też się podoba teledysk Spice Girls Big Grin
David Beckham wiedział co robi...
(21-07-2021, 21:21)Mateusz napisał(a): [ -> ]Wizualnie film wygląda rewelacyjnie, wręcz obłędnie.
Ale skad to wiesz? Premiery jeszcze nie było. Jakiś pokaz specjalny czy coś podobnego? Zwiastun dalej zdradza niewiele...



W IMAX były wczoraj specjalne pokazy, na których wyświetlali pierwsze 10 minut filmu, jedną scenę na pustyni i kilka innych materiałów.
(22-07-2021, 16:15)sebas napisał(a): [ -> ]Zwiastun dalej zdradza niewiele...

I tak za dużo. Staram się nie oglądać współczesnych zwiastunów w całości, bo pokazują zbyt wiele materiału. Nie lubię tego. Ale i tak po tym co widziałem spodziewam się audio-wizualnej miazgi. Boję się tylko, że film, podobnie jak BR 2049 polegnie w kinach i skończy się na jednym filmie jak The Girl With the Dragon Tattoo Finchera.
(22-07-2021, 17:39)Diocletian napisał(a): [ -> ]I tak za dużo.
No właśnie nie, ponieważ...
(22-07-2021, 17:39)Diocletian napisał(a): [ -> ]Boję się tylko, że film, podobnie jak BR 2049 polegnie w kinach
Promocja BR2049 była słaba. Wygladało to tak, jakby założyli, że wszyscy znają Blade Runnera z 1982 i nie trzeba niczego reklamować. Niestety wielbiciele s-f nie wystarczyli na sensowny box office. Nie mogą popełnić drugi raz tego samego błędu. Aby film zarobił tyle, żeby zdecydowano się na kontynuację, to trzeba zawalczyć o tych co znaja tylko Marvela, DC czy inne superhero lub okołokomiksowe kino. On mogą nie mięć zielonego pojęcia o tym, że był już taki film jak Diuna i że jest to adaptacja jednej z ważniejszych powieści s-f w historii. Zwiastuny muszą więc kusić na całego bo inaczej ta cześć widowni będzie stracona...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11