Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: 1917 reż. Sam Mendes (2019)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Mamy pierwsze polskie zapowiedzi wydań od Monolith i uwaga jest również wydanie UHD!
Premiera: 18 maja 2020

[Obrazek: thumb-lg-8575021-1917-blu-ray-4kblu-ray.jpg] [Obrazek: thumb-lg-8575702-1917-mendes-sam.jpg]
[klik w okładkę = przejście do wydania w filmoskopie]

ps. Kurcze wydawało mi się, że już był temat o wydaniach filmu "1917" ale nie mogłem go odnaleźć.
[Obrazek: giphy.gif]
To pierwsze w historii wydanie płyty UHD od Monolith.
Ale sądząc po napisie na okładce będzie tylko płyta 4K UHD bez dodatkowej płyty blu-ray?
Mam kilka pytań:
- Czy to będzie płytka współdzielona z jakimś krajem czy dzieło Monolithu?
- Jeśli to drugie to co będzie spieprzone? Banding? 4K ale w SDR?

Smile
(28-04-2020, 07:44)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Mam kilka pytań:
- Czy to będzie płytka współdzielona z jakimś krajem czy dzieło Monolithu?
- Jeśli to drugie to co będzie spieprzone? Banding? 4K ale w SDR?

Smile

DTS HD MA 7.1 eng czyli podział się ATMOS

Już wiadomo co jako pierwsze zwalono, chociaż patrząc na ostatnie Star Warsy to i tak mniejsza bieda
Wydanie UHD od Monolith? Gdyby tak pokusili się też chociażby o "La La Land" czy "Hateful 8" na czarnym dysku, to bym się nie obraził Tongue
To ja podziękuje za takie wydanie. Pozostane przy swoim preorderze na steelbook 4K z Niemiec.
Jeszcze jak ktoś powie, że mają steelbook to spadnę z krzesła obrotowego.
(28-04-2020, 08:18)Wolfman napisał(a): [ -> ]Jeszcze jak ktoś powie, że mają steelbook to spadnę z krzesła obrotowego.

I znowu przechwałki Dodgy Sporo osób czyta posty na forum i nie każdego stać na fotel obrotowy. Komuś może zrobić się przykro, że tak sobie siedzisz i się kręcisz Big Grin Big Grin
Jak się dobrze rozkręcisz to nie da rady, siła odśrodkowa wciśnie w fotel.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11