Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Ciekawe projekty (indiegogo/kickstarter)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio natrafiłem na coś takiego i wydaje mi się, że entuzjastów kina sci-fi lat 80'tych może to zainteresować:





Ta sama ekipa stworzyła to:



Tylko u mnie nic się nie wyświetla?
U mnie również nic nie widać.
Już się wyświetla, błąd związany z brakiem https w automatycznym linku do youtube.
Jeszcze to:





Filmy dokumentalne stworzone przez tą samą ekipę. Na razie dorwałem w/w o horrorach.
Byłem zajarany tym projektem, ale obejrzałem In Search of Darkenss i się zawiodłem. IMHO nic specjalnego. 4,5h gadajacych głów przecinanych fragmentami filmów (głównie scen znanych ze zwiastunów) i pojedynczymi zdjęciami - można umrzeć z nudów. W dodatku bardzo mało ciekawej treści a ta, która jest w nim zawarta jest zapewne wszystkim kinomaniakom znana z dodatków do filmów albo innych wywiadów z twórcami.

Zapewne film został zrealizowany z wielkiej pasji do kina, ale prawdę mówiąc widać ja głównie po stronie (kilku) wypowiadających się twórców. Generalnie miałem uczucie, że autorów przerósł ogrom tematu i koniec końców było ślizganie się po powierzchni. IMHO ciekawostka, do obejrzenia we fragmentach na podglądzie. Jeśli kolejne będą w podobnym schemacie, to sobie odpuszczę.