Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Malowany ptak reż. Václav Marhoul (2019)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mamy już temat o filmie w takim razie warto utworzyć również temat o jego wydaniach.
Film z polską wersją językową (napisy) można zakupić w Czechach. Dostępne są dwa wydania na BD i DVD.

[Obrazek: thumb-300x300-30642-203888.jpg] [Obrazek: thumb-300x300-95186-front.jpg]
[klik w okładkę = opis wydania w filmoskopie]

Dla wydania BD jest wprowadzony opis płyt. Szkoda, że płyta z dodatkami nie posiada polskich napisów.
Ponieważ dla wydania na BD mamy potwierdzoną wersję PL to pozwoliłem sobie taką również ustawić dla wydania DVD.

Pamiętajcie: Jeżeli chcecie rozmawiać o filmie a nie o jego wydaniach to odpowiedni temat jest -->tutaj<--
(04-08-2020, 07:37)Kirek napisał(a): [ -> ]Ponieważ dla wydania na BD mamy potwierdzoną wersję PL to pozwoliłem sobie taką również ustawić dla wydania DVD.

Potwierdzam obecność polskiej wersji językowej w edycji DVD - zamawiałem jedną i drugą.
Premiera w UK już 16tego Listopada >>
[Obrazek: 256620_large.jpg?t=1601572461]

SPECIAL BLU-RAY EDITION CONTAINS:
- Limited Edition O-Card slipcase (1000 copies only)
- 1080p presentation on Blu-ray
- Optional English subtitles
- ELEVEN COLOURS OF THE BIRD: THE MAKING OF ‘THE PAINTED BIRD’ [125 mins] – a behind-the-scenes look at the incredible 11-year process it took director Václav Marhoul to create the film version of Jerzy Kosiński’s controversial novel
- PLUS: A collector’s booklet featuring an essay on the film by Jason Wood (1000 copies only)

Pre-order:
EUREKA
ZAVVI
Gwiazdek "jak mrówków" Big Grin
Dlatego dali slipa bez Big Grin
[Obrazek: 12705845-1684804649822685.jpg]
Fajny i nie ma oznaczeń 18+