Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Oddam za free
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Apocalypto - DVD, płyta jeszcze w folii, brak polskich napisów, angielskie wydanie.
Zabawa w Acapulco - DVD, komedyjka z Elvisem Presleyem. Lekko pożółkła okładka, polskie napisy, angielskie wydanie.
Po pierwsze nie szkodzić - DVD, dramat z Meryl Streep. Plyta wydana w serii Filmoteka Dziennika. Polski lektor.
West Side Story - DVD, musical, brak polskich napisow, angielskie wydanie.
Parada wielkanocna - DVD, musical, polskie napisy, angielskie wydanie. Zaklepane przez matwiko
Gliniarz z Beverly Hills - DVD, czesc 1 i 2. Polskie napisy, angielskie wydanie. Zaklepane przez accept2

Jedna osoba moze dostac tylko jeden plyte. Chetnych prosze o zaklepywanie w tym watku (nie pw). Kto pierwszy ten lepszy :-). Wysylka w lipcu (bede wtedy na urlopie w PL) na mój koszt.
Witam. czas odległy Smile Zaklepuję jeśli da radę Gliniarza 1 i 2 w komplecie choć to już 2 płytki Smile
Oczywiscie ze da rade. Pod koniec czerwca podeslij mi adres do siebie.
To ja poproszę Paradę wielkanocną. Dogadamy się na priva, może też Ci coś zaproponuje.
Parada wielkanocna jest juz Twoja
(03-01-2015, 12:08)mk1976 napisał(a): [ -> ]Oczywiscie ze da rade. Pod koniec czerwca podeslij mi adres do siebie.

Dzięki z góry. Ja też coś Ci jak kolega wyżej zaproponuję od siebie a Ty zdecydujesz czy chcesz .
Jeśli byłby ktoś zainteresowany oddam za koszty wysyłki
http://allegro.pl/zestaw-polskich-hitow-i4890390567.html


Pozdrawiam
Jestem chętny?
Oddam za FREE film "Savages. Ponad bezprawiem" O. Stone'a na Blu ray. Wydanie polskie (TiM). Tylko koszt przesyłki - około 5 zł. Zamówiłem film i okazało się, że płyta ma ryski (nie sprawdzałem jednak czy nie ma jakichś przeskoków). Złożyłem reklamację, sklep ją przyjął, dostałem nowy produkt a ten "wadliwy" mogłem zatrzymać. Nie chce mi się wystawiać na allegro więc postanowiłem napisać o tym tutaj. Chętnych zapraszam na PM.
Oddam za darmo uszkodzone wydanie Tinker Tailor Soldier Spy Deluxe Edition (pozaginane i uszkodzone rogi, częściowo rozerwana dolna część pudełka, ułamany jeden z zaczepów na płytki, porysowane płyty, możliwe zacinki czy niemożność odczytania niektórych sektorów płyty na odtwarzaczu z przeciętną korekcją błędów).
Płyta BD oraz DVD nie posiada polskiej wersji językowej. Dołączona książka w języku Szekspira.

Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na PW. Kto pierwszy ten lepszy.
Moje wymagania: zainteresowana osoba ponosi koszty przesyłki oraz musi mieć co najmniej 30 postów na forum.

[Obrazek: c52f2e433742821.jpg]
Stron: 1 2 3 4 5