Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Jojo Rabbit reż. Taika Waititi (2019)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
https://www.empik.com/jojo-rabbit-waititi-taika,p1265964922,film-p Pojawiła się zapowiedź filmu na dvd. W takim razie co z blu ray ? Wie ktoś ?
W sumie ciekawe to co strona Galapagos podaje, bo już takie "Trzy Billboardy..." mają zostać wydane tylko na BD, jeśli im wierzyć. Jednak kurde - już pomijam fakt, że "Jojo Rabbita" mogą nie wydać na niebieskim krążku, ale taka "Faworyta", "Kształt wody" czy "Lincoln" też mają podobno zostać wydane przez nich tylko na DVD, mimo że poprzedni dystrybutor zdołał zagwarantować BD na naszym rynnku . Jeśli to prawa, to krok w tył względem Imperiala tak wielki, że nic tylko publicznie żółwie z Galapagos opieprzyć.
Na facebooku po ogłoszeniu wydania na DVD dostali sporo krytycznych komentarzy i nawet ich nie usunęli tylko wrzucili swój standardowy tekst, jak to biedne żuczki nic nie mogą.
Moje filmy napisał(a):Drodzy! Bardzo dziękujemy za Wasze komentarze. Jako dystrybutor filmów i seriali na nośnikach fizycznych, zawsze dbamy o najwyższe standardy wydań i badamy wszelkie możliwości, by zaoferować najlepsze produkty. Finalne decyzje nie należą jednak jedynie do nas.

Wychodzi jednak na to, że jak chcą to mogą, ponieważ pojawiły się zapowiedzi wydania BD (klik w okładkę=filmoskop). Sami się jeszcze tym nie pochwalili.

[Obrazek: thumb-lg-14403974-jojo-rabbit.jpg]
Super Big Grin
Wciąż mnie śmieszy, że w świecie, w którym już mało kto kupuje DVD trzeba czasem naprostowywać tą rzeczywistość dystrybutorom. Tak jak w przypadku Monolith i "Knives Out" Wink
(26-03-2021, 07:11)kryst007 napisał(a): [ -> ]Wciąż mnie śmieszy, że w świecie, w którym już mało kto kupuje DVD
Mnie śmieszy że nie wiesz o czym piszesz Tongue Kilka sekund w google i możesz sobie sprawdzić że, ogólnie, to DVD wciąż jest najlepiej sprzedającym się nośnikiem i jest to powód dla którego format ten jeszcze istnieje.
Wystarczy wejsc na pierwsza lepsza grupe kolekcjonerow nosnikow fizycznych czy grup sprzedazowych, zeby wiedziec, ze DVD to wciaz dominujacy format. Moerzwiak jednak juz wyjasnil tą bzdurę.
Stron: 1 2