Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Jojo Rabbit reż. Taika Waititi (2019)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Film nie został wydany w Polsce. Przypuszczalnie przyczyną jest fakt upadłości Imperial-Cinepix, choć np w Czechach również nie udało mi się znaleźć żadnego wydania.
Na allegro występują oferty na DVD i BD z datą premiery 2021-01-31 ale jako dystrybutor jest podany Imperial więc nie wiem czy to nadal aktualne.
W każdym razie polskie wersje językowe występują w wydaniach zagranicznych.

UHD
Potwierdzone występowanie PL mamy w wydaniu niemieckim (pełny opis wydania w filmoskopie).
Na podstawie dostępnych wersji językowych w wydaniu niemieckim oraz informacji na dvdcompare.net PL powinno występować również w wydaniu skandynawskim.

[Obrazek: thumb-300x300-33553-819LSCBPcBL._SL1500_.jpg] [Obrazek: thumb-300x300-61153-front.jpg]

BD
Tutaj jest trochę gorzej. Namierzyłem tylko wydanie portugalskie gdzie na okładce wymieniona jest wersja PL. Tak jak wspominałem wcześniej w Czechach jeszcze nie ma żadnych wydań, znalazłem tylko dwa wpisy bez daty wydania (filmarena.cz i musicrecords.cz) a na allegro sprzedawał człowiek zamieszkujący na Węgrzech ale oferował właśnie poniże wydanie portugalskie.

[Obrazek: thumb-300x300-70467-front1.jpg]

Nie udało mi się również znaleźć oferty na wydanie w steelbook niezależnie czy z PL czy bez.

Standardowo klik w dowolną okładkę=opis wydania w filmoskopie.
Pojawiły się zapowiedzi angielskiego wydania UHD. Premiera: 22 marca
Na okładce wymienione polskie napisy na płycie Ultra HD. Z opisu wynika, że powinna być to taka sama płyta jak w wydaniu niemieckim czyli można spodziewać się również polskiej ścieżki dźwiękowej z lektorem (Piotr Borowiec)

Ponieważ okładka jest identyczna jak powyższe to do wydania w filmoskopie dostaniecie się klikając w porównanie wykresów bitrate.

[Obrazek: orig-e-9573145-1605970088-JOJO_RABBIT-UH...te-10s.jpg]
(05-02-2021, 15:42)Kirek napisał(a): [ -> ]Pojawiły się zapowiedzi angielskiego wydania UHD. Premiera: 22 marca

Świetny news :-)

Jeżeli się nie mylę, to wydanie hiszpańskie 4K również powinno posiadać polska wersje językowa. Pamiętam, ze czaiłem się na nie, ale szybko znikło z amazonu i pojawiło się niemieckie... ale cały czas trzyma cenę.

Te z UK również ma te języki (niemiecki i hiszpański) wiec śmiało można założyć ze to ta sama płyta.
Oby szybko trafiło na jakąś akcje typu 2 za 30.
Wie ktoś czy w ogóle wyjdzie polskie wydanie ?
4K? Nie wyjdzie.
Masz oficjalne info od Galapagos? Czy może zajrzałeś do szklanej kuli? Smile
Oni maja problem z wydaniem filmow na BD, a wy chcecie 4K?
Ale czemu ty mówisz o Monolith Films?
Nie, piszę o Galapagos.
Jak widać po dotychczasowej polityce, Galapagos tylkow w znawia to co już wydał Imperial; Imperial nie zdecydował się u nas na wydanie UHD Jojo Rabbit więc nie ma powodu sądzić że Galapagos zdecyduje się na spóźnioną o prawie rok premierę.
Stron: 1 2