Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: King Kong (1976)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Kurde super gdyby wersja tv rónież była, mogliby też w końcu wypuścić King Kong żyje bo w sieci już jest 1080.
Gieferg, szykuj się na poprawianie kolorystyki:



Boje się otwierać link...
Dobrze, że się do tej pory wstrzymywałem z zakupem.

Mierzwiak napisał(a):Gieferg, szykuj się na poprawianie kolorystyki:

Cóż, na razie nie widzę powodu*. Zresztą grzebanie przy kolorach praktykuję bardzo rzadko. Nagrałem sobie zmienione kolorystycznie kopie może 2 czy 3 filmów, na kilku innych uzywałem czasem trybu "odzielenionego" i Road Warriora zwykle podkręcam "na ciepło". Tyle.

* chyba, że sobie strzelę jakiś fanedit miksujący obie wersje, to wtedy pewnie i z kolorkami pokombinuję.
Ok zobaczyłem i standardowo kolejne....pipi wydanie raptem niedawno red sonja teraz znowu king kong wszystko to wygląda tak samo jak jedno wielkie zielone/niebieskie G.
Wow mocno Big Grin nasycenie też podbite ładnie... Ma ktoś wydanie QDVD mógłby parę capsów dać z do porównania z tymi z trailera:

1. Jak stoją wszyscy 0:14s
2. Łódka jak jadą niebo i morze 0:53s
3. Noc i całują się 0:49s

Inny trailer : https://www.youtube.com/watch?v=MrVfaHmWniY
Może zaczekajcie nieco ponad miesiąc z tymi porównaniami, czy ostatecznymi osądami, aż się płyty z filmem ukażą ? Smile
Fakt, do problemów z kolorami może dojść jeszcze fatalna kompresja w HDR10 więc lepiej poczekać Tongue
Oczęta ci się zaakomodują podczas seansu tak jak np. w rozszerzonej wersji LOTR FOTR na BD 2011, a w najgorszym razie sobie balans bieli zmienisz w TV i będzie git - te francuskie kolorkowe potworki są na tyle "fajne", że zwykle taka poprawka pasuje do całości filmu Tongue

Ale ogólnie liczę na to, że na UHD BD obraz będzie się prezentował jednak znacząco inaczej niż na tym zwiastunie - i nie chodzi mi tylko o kolorki.
O nie, nie, nie, ja tu tylko gościnnie i z ciekawości - ta wersja Konga u mnie na półce się nigdy nie znajdzie Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8