Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Amazon.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(18-04-2021, 08:36)djgromo napisał(a): [ -> ]U mnie przy małych zamówieniach z amazonów zdarzało się że była tekturowa koperta i to w dodatku taka, którą da się bez problemu otworzyć, wyjąć zawartość i złożyć ponownie bez zrywania zabezpieczenia. Dziwiłem się, że zawartość się zgadzała po tym w co to było zapakowane.
Typowe dla włoskiego amazona, tzw. koperty typu C. Rób zdjęcie i zgłaszaj reklamacje. W moim przypadku, jeżeli było choćby minimalne uszkodzenie steelbooka, czy artbooka, to zganiałem to na niestaranne zapakowanie - przedmioty mogły przesuwać się w środku kartonika i nawet wysunąć z niego (i faktycznie mogło tak być - sprawdzałem). Jakaś zniżka albo bonus na przyszłe zakupy udało się wynegocjować.
Francuski i niemiecki przeszły na koperty typu M. To już znacznie lepsze rozwiązanie, bo to są faktycznie koperty, czyli da się włożyć płyty tylko z jednej strony i potem otwór jest zaklejany. Nic się nie da wyciągnąć bez rozrywania opakowania.
Taki nic-artykulik o Amazon.pl
https://businessinsider.com.pl/finanse/handel/pol-roku-polskiego-amazona-konkurencja-nie-ma-sie-czego-obawiac/x7d4r4r

Osobiście jak dotąd robiłem trzykrotnie zakupy, zawsze w naszej ulubionej kategorii Wink Za każdym razem zakupy podyktowane było pojawieniem się jakiejś korzystnej promocji z dodatkiem innych filmów, by dobić do magicznej stówki:
- pierwszy zakup, to rekomendowany tu pakiet Zabójczej Broni,
- drugi zakup to trylogia RoboPolicjanta, a dobrałem m.in. wydanie The Graduate za śmieszne pieniądze w (o czym nie wiedziałem, bo Amazon nie opisał wydania) obwolucie i z pocztówkami, tak więc miła niespodzianka, zwłaszcza że szybko to wydanie wróciło do kwoty rzędu bodaj 80 zł,
- trzeci zakup podyktowała chęć upgrade'u BR2049 do UHD w najniższej możliwej cenie.
Za każdym razem zamówienie rozbijano na dwie części a trend jest pozytywny, bo o ile pierwsze zamówienie miałem w domu po 12 dniach kalendarzowych, o tyle ostatnie zmaterializowało się już po czterech.

A jakie są Wasze dotychczasowe doświadczenia?

EDIT: widzę, że The Graduate znów w dobrej cenie:
https://www.amazon.pl/gp/product/B071YSRSLJ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s01?ie=UTF8&psc=1

EDIT 2: widzę też parę fajnych tytułów na BD w granicach 32-36 zł oraz

Dracula 4k - 44,42 zł
https://www.amazon.pl/Dracula-Bram-Stoker/dp/B073X87YHV/ref=sr_1_1?dchild=1&qid=1630405559&refinements=p_n_binding_browse-bin%3A20961592031&rnid=20961589031&s=movies-and-tv&sr=1-1

7 Wspaniałych (remake) 4K - 53,46
https://www.amazon.pl/Les-7-Mercenaires-blu-ray/dp/B01N6BRJO3/ref=sr_1_35?dchild=1&qid=1630405629&refinements=p_n_binding_browse-bin%3A20961592031&rnid=20961589031&s=movies-and-tv&sr=1-35
Też 3 razy robiłem u nich zakupy i też zacząłem od pakietu Zabójczej broni Smile .Za każdym razem zamówienie za niewiele ponad stówkę żeby skorzystać z darmowej dostawy. Za każdym razem zamówienia dzielili na mniejsze, ale na żadne nie czekałem dłużej niż tydzień. Można mieć zastrzeżenia do pakowania. Steelbook zapakowali w cieniutki kartonik, to cud, że dotarł bez najmniejszych uszkodzeń. Oferta też trochę uboga, przynajmniej jeżeli chodzi o wydania z polską wersją językową. Mam nadzieję, że z czasem będzie większy wybór. Ogólne wrażenie pozytywne.
Ja u nich kupiłem PlayStation 5 (wtedy nikt inny w Polsce nie miał w sprzedaży wersji z czytnikiem płyt) oraz Le Mans 66 (4K), bo mieli najtaniej. Gdy wchodzili do Polski liczyłem na więcej
Dotychczas kupiłem u nich 11 książek typu artbooki czy making ofy bo ceny tych które wybrałem były niemal identyczne z tymi na amazon.de Zamówienia podzielone ale docierały szybko i w idealnym stanie. Na razie uwag nie mam.
My tu gadu gadu, a tymczasem Amazon.pl obniżył (chyba czasowo) próg darmowej wysyłki do 40 zł.
Dzięki za info,"Drakula" kupiony Smile
Przepraszam Twój portfel, j.jacek
A przy okazji amazon.pl, ktoś kupował od sprzedawcy DVD-A-TOUT-PRIX ? Niby darmowa dostawa bez względu na cenę - ale niedawno kupowałem od innego francuzika (LMDG diffusion), też z darmową dostawą, który od razu mi anulował zamówienie. A jako powód odpowiedział niezwykle wyczerpująco "No" Smile
(01-09-2021, 06:48)fire_caves napisał(a): [ -> ]My tu gadu gadu, a tymczasem Amazon.pl obniżył (chyba czasowo) próg darmowej wysyłki do 40 zł.

Dzień po moim zamówieniu? Piękne dzięki Tongue
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11