Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Amazon.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
No to już sam nie wiem, wcześniej była taka okładka -> https://cdn1.filmozercy.com/filmoskop/uploads/images/orig-e-17156016-1628613800-back.jpg

W UK wersja rozszerzona jest na płycie UHD, a kinowa na BD.
Gość w komentarzu na amazon żali się, że wbrew opisowi na UHD jest krótsza wersja. Pewnie tak jest a okładkę zaktualizowali Smile.
Blu-ray.com podaje w recenzji 2 dyski 4K UHD, ale to w wydaniu Steelbook na US, Amazon.co.UK potwierdza to, ale amaray wydany już na UK czy ES lub ITA już jest wydany z BD do kompletu jak wyżej opisano, czyli wersja Bootleg filmu dostępna jest na BD
(31-08-2021, 11:32)fire_caves napisał(a): [ -> ]- drugi zakup to trylogia RoboPolicjanta, a dobrałem m.in. wydanie The Graduate za śmieszne pieniądze w (o czym nie wiedziałem, bo Amazon nie opisał wydania) obwolucie i z pocztówkami, tak więc miła niespodzianka, zwłaszcza że szybko to wydanie wróciło do kwoty rzędu bodaj 80 zł,

Graduate przyszedł do mnie bez slipcovera, bookleta i pocztówek, ale za te 28 zł może być - najważniejsze, że jest ten nowszy transfer Smile
(08-09-2021, 11:52)misfit napisał(a): [ -> ]Graduate przyszedł do mnie bez slipcovera, bookleta i pocztówek, ale za te 28 zł może być - najważniejsze, że jest ten nowszy transfer
Masakra. Przecież nawet na drugim zdjęciu w galerii produktu mają to wszystko.
https://www.amazon.pl/Graduate-Dustin-Hoffman/dp/B071YSRSLJ/ref=sr_1_1?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=graduate&qid=1631099102&sr=8-1
Pewnie nowy nakład, który mi się trafił, już jest pozbawiony tych dodatków. Jakby co to do mnie paczuszka szła z magazynu w UK.
Do mnie wczoraj doszedł Draculla z amazona za 44zl. Nie stety także brak sleepcovera mimo, że na zdjęciu jest i jeszcze na dole w galerii też realne foto i sleep na zdjęciu.
(08-09-2021, 12:22)Ananas84pl napisał(a): [ -> ]Do mnie wczoraj doszedł Draculla z amazona za 44zl. Nie stety także brak sleepcovera mimo, że na zdjęciu jest i jeszcze na dole w galerii też realne foto i sleep na zdjęciu.
Same here. Ale brak slipa można przeboleć, podczas gdy brak dodatków to już gorzej. Tak czy owak - przynajmniej było tyle płyt w wydaniu ile trzeba, jeśli wiesz co mam na myśli Smile
Co do "Dracula" to obecnie sprzedawane jest wznowienie z 2019 roku, które nie posiada Digital Code oraz slipcovera.
Sklepy przypuszczalnie nie tworzą nowych ofert dla tych wydań ponieważ te wznowienia mają ten sam EAN i system/osoba obsługująca towar ich nie rozróżnia.
To zagadnienie dotyczy większości wydań które pierwotnie wydawane były z Digital Code.
Potwierdzam, też dostałem "Draculę" w 4K bez sleepcovera - wydanie z 2019 r.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11