Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Amazon.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Co to jest "sleepcover"?
(08-09-2021, 15:36)Gieferg napisał(a): [ -> ]Co to jest "sleepcover"?
Kołdra? Big Grin
(05-09-2021, 07:58)misfit napisał(a): [ -> ]Smacznego, też się nachapałem sporo tych francuskich wydań. Tylko takie zastrzeżenie - często w nich są wymuszone francuskie napisy po wyborze oryginalnej ścieżki dźwiękowej, od Carlotta w szczególności.

Cutter's Way to niestety taki przypadek - francuskojęzyczna wersja lub oryginalna z niewyłączalnymi napisami. No ale języków trzeba się uczyć Wink
Niewyłączalne napisy zawsze są wyłączalne, jeśli nie są wtopione w obraz, trzeba tylko chcieć Tongue
(08-09-2021, 17:56)Mefisto napisał(a): [ -> ]Cutter's Way to niestety taki przypadek - francuskojęzyczna wersja lub oryginalna z niewyłączalnymi napisami. No ale języków trzeba się uczyć Wink

Ujjj Sad no nic zobaczymy czy da radę odpowiednio je obniżyć aby nie syfiły mi ekranu Tongue
Drobna dygresja Wink Wybaczcie ale nie mogłem się powstrzymać.

[Obrazek: edc0f89095cc6fe318f0c722daf2101b.jpg]
(01-09-2021, 08:32)misfit napisał(a): [ -> ]A przy okazji amazon.pl, ktoś kupował od sprzedawcy DVD-A-TOUT-PRIX ?

Ok, odpowiem sobie sam - wszystko w porządku. Niskie ceny, nówki fabrycznie zafoliowane, do tego brak kosztów wysyłki. Zapakowane w folię bąbelkową - do zwykłych wydań starczy.
No grzech nie skorzystać. Mam co prawda Prime Video, no ale nie w tak dobrej cenie!

No i już załatwione. Poprzednia subskrypcja Amazon Prime Video anulowana przez Amazon automatycznie i przełączona na nową. Darmowy okres 30 dni, potem opłata za rok 49zł.
Promka zacna, ale nie wiem jak z robić te 49zł/rok. Miałem już dostęp do Amazon Prime, kliknąłem w zacznij okres próbny Prime, anulowało mi ten stand alone Prime za 25.99zł/mc, ale w nowym mam tylko opcję 10.99zł/mc. Nie widzę nigdzie możliwości płacenia 49zł/rok. To tylko dla nowych użytkowników?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11