Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Amazon.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
No i ruszył sklep Smile

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
Fajnie, że masz na ten temat tyle do powiedzenia Tongue
No widzisz jaki jestem elokwentny Wink

Czekałem na otwarcie polskiego oddziału amazon bo chciałem złożyć spore zamówienie na książki typu artbooki i making ofy. Zrobiłem tabelkę prównawcza cen (łącznie z przeliczeniem walut + kosztów wysyłki + cło w przyp. UK) z różnych amazonów i wyszło mi, że z Polskiego amazonu ma sens sprowadzenie artbooków do gier. Ceny są podobne do tych z niemieckogo amazonu. Cała reszta z pozoru jest tańśza do sprowadzenia z co.uk ale tam doliczają koszty wysyłki + cło (import fee) i robi się niefajnie. Niestety co.uk jest też najbogatszy ofertowo. Tak naprawdę wszystko jest do dokładnego przeliczenia w zależności od tego co się zamawia i ile się zamawia na raz.

Poniżej spis tego co porównywałem:

Middle-earth: From Script to Screen: Building the World of The Lord of the Rings and The Hobbit
The Art of the Mass Effect Trilogy: Expanded Edition
Dungeons & Dragons Art & Arcana: A Visual History
Empire of Imagination: Gary Gygax and the Birth of Dungeons & Dragons
Flash Gordon: The Official Story of the Film
Bioware: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development
The Art of Alien: Isolation
The Art of Death Stranding
The Art of Deus Ex Universe
A Kind of Magic: Making the Original Highlander
The Art of Horizon Zero Dawn

Z ciekawości poszukałem czy w polskim amazonie będzie można nabyć czytnik Kindle Oasis (najdroższy i chyba najnowszy w serii) ale nie ma go nawet w ofercie. Da się oczywiście sprowadzić z niemieckiego amazonu ale trzeba troszkę kombinować Wink
(02-03-2021, 19:44)Glaeken napisał(a): [ -> ]książki typu artbooki i making ofy
O, stary! Dzięki za trop! Chciałem spisać na straty w początkowej fazie amazon.pl, bo oferta filmowa (tj. płytowa) jest obecnie słaba, ale artbooki... jestem mile zaskoczony ofertą i cenami, które tak jak pisałeś, są bardzo konkurencyjne względem DE i UK. Już dodałem do whishlisty kilka tytułów, które czekały na zakup na liście z UK.
A jakie chcesz sprowadzić?

Czasami można wyhaczyć książki typu artbooki czy making ofy w dobrej cenie nawet na .it .fr czy .es ale to naprawdę trzeba się zaprzeć i długo grzebać... no i mieć farta Wink
M.in. The Art and Soul of Blade Runner 2049, The Art and Making of the Expanse, The X-Files: The Official Archives: Cryptids, Biological Anomalies, and Parapsychic Phenomena (co prawda nie artbook, ale jestem x-philemSmile
No ten x files tez moze sobie sprowadze w wersji updated i revised. Też uwielbiam ten serial Smile

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
Złożyłem swoje pierwsze zamówienie w polskim amazonie i odkryłem super ułatwienie - można płacić za pośrednictwem przelewów24 a zatem bezpośrednio z konta któregoś z naszych banków lub za pomocą bliku. Jak dla mnie to znaczne ułatwienie bo nie muszę ustawiać karty czy płatności w określonej walucie Big Grin
(12-03-2021, 18:44)Glaeken napisał(a): [ -> ]można płacić za pośrednictwem przelewów24
Tak samo jak już od dawna na amazon.DE Smile
Ostatnio zamawiałem z amazon.de i tego jeszcze nie było więc jeżeli też wprowadzili to jest to od niedawna.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11