Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Czarnoby Strefa wykluczenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jestem po seansie dwóch pierwszych sezonów Czarnobyl strefa wykluczenia https://www.filmweb.pl/serial/Czarnobyl%3A+Strefa+wykluczenia-2014-829811

I tu mam pytanie, ktoś coś wie o trzecim sezonie? Jakie kol wiek informacje?
W maju jesli się uda na własne oczy zobaczę strefę, więc może warto byłoby zobaczyć ten serial, aczkolwiek nie wiem czy jest to produkcja warta uwagi. Chyba zaryzykuję.Smile
Jestem zaskoczony, że ktokolwiek z forum dotarł do tego serialu a jest wart uwagi. Oglądałem pierwszy sezon i jest naprawdę niezły Smile Młodzieżowy serial sci-fi wręcz idealny dla platformy Netflix. Sporo tu z Darka.





Z tego co wiem nie ma 3 sezonu za to w 2019 roku powstał film pełnometrażowy wieńczący 2 sezony:



(23-03-2021, 20:01)Glaeken napisał(a): [ -> ]Jestem zaskoczony, że ktokolwiek z forum dotarł do tego serialu a jest wart uwagi.
Ja akurat pochłaniam Ruskie kino S-F, niczym szczerbaty suchary Big Grin
Tak, właśnie już wyczytałem że 3 sezon to film który jest finałem.
Co do serialu, również twierdzę że serial jest wart uwagi, jak dla mnie jest mega klimatyczny. Minus taki że w 1s cza przeboleć ze 3 pierwsze odcinki Tongue

(23-03-2021, 20:01)Glaeken napisał(a): [ -> ]Sporo tu z Darka
Chodzi ci o serial Dark? Bo jeśli tak, to czarnobyl był chyba raczej pierwszy Tongue
Gdzie to można obejrzeć?
(23-03-2021, 23:18)Ananas84pl napisał(a): [ -> ]Gdzie to można obejrzeć?
W oryginale po rosyjsku pełno go w całym necie Wink

chrumcio napisał(a): [ -> ]Chodzi ci o serial Dark? Bo jeśli tak, to czarnobyl był chyba raczej pierwszy
Chodziło mi o podobienstwo zwiazane z konstrukcja fabuły i podróżami w czasie - sam koncept jest podobny. Poza tym jezeli chodzi o jakosc to te seriale dzieli ogromna przepasc na korzyść Dark. Widac gołym okiem że Dark nie inspirowal sie serialem Czarnobyl za to Czarnobyl sporo pożyczył od innych starszych filmów i seriali

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
(24-03-2021, 08:26)Glaeken napisał(a): [ -> ]W oryginale po rosyjsku pełno go w całym necie
Z lektorem też jest Tongue
(24-03-2021, 08:26)Glaeken napisał(a): [ -> ]Czarnobyl sporo pożyczył od innych starszych filmów i seriali
Jak to większość filmów i seriali Smile
chrumnio podaj link gdzie jest ostatni sezon z lektorem
Witam, jestem nowy Smile Chciałem się przywitać i od razu mam pytanko. Podeśle ktoś linka do trzeciej części przygód z lektorem? Smile

Z góry dziękuje Smile