Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Filmy niewydane na Blu-ray - petycja?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Cytat:07 zgłoś się? Serio?

Co prawda mam gdzieś 07 zgłoś się, ale Alternatywy 4 jakoś mogli wydać, więc nie wiem w czym problem.
Na pewno kupiłbym na bly-ray:
1.Krzyżacy
2.Szeregowiec Ryan
3.Zielona Mila,
4.Byliśmy żołnierzami
5.Patriota
6.Pasja
7.Ip Man 1,2,
8.Commando,
9.Rambo 2,3,
10.Prawdziwe kłamstwa
(06-01-2015, 02:12)Mefisto napisał(a): [ -> ]Poza tym widzę, że temat szybko zamienił się w wyliczankę. Zamiast skupić się na naprawdę dużych tytułach, które mają szansę prędzej czy później się ukazać, Wy trzaskacie, jak opętani.

Jakie to tytuły?

Moja lista:

1. Za wszelką cenę
2. 12 małp
3. Sin City (wznowienie)
4. Sok z żuka
5. Pianista
6. Skazani na Shawshank
7. Psy 1+2
8. Sara
9. Detektyw
10. Pulp Fiction (wznowienie)
1. Lśnienie 82
2. Mechaniczna pomarancza
3. 12 małp
4. Thx 1138
5. Głębia
6. Forrest Gump
7. Za garsc dolarow
8. T2 dir cut
9. Zielona mila
10. Skazani na Shawshank
10. Szeregowiec Ryan

Najbardziej irytujace dla mnie jest brak T2 dir cut, za garsc dolarow, planety malp.
Witam

Moja lista filmów na BluRay przedstawia się następująco (lektor + napisy):

1. Pianista
2. Zielona Mila
3. Głębia
4. Kula (Sphere)
5. Kontakt
6. 2010: Odyseja kosmiczna
7. Twin Peaks (serial + film)
8. Pasja
9. Okręt (Das boot)
10. Szeregowiec Ryan
Widzę że wszyscy w temacie bujają w chmurach i zamiast podejść do sprawy poważnie, mając świadomość jak wygląda rynek Blu-ray w Polsce (zarówno ten spod znaku wielkich wytwórni, jak i paździerzy pokroju Monolithu), zrobili sobie oderwany od rzeczywistości koncert życzeń.

Ja nie zaproponuję żadnego tytułu, ponieważ taka petycja nie ma najmniejszych szans na zdziałanie czegokolwiek.
Popieram pomysł, a oto moja lista:

1. Rambo - pakiet 1-4
2. The Thing (1982 i 2011)
3. Warrior
4. Szeregowiec Ryan
5. Zielona Mila
6. Psy 1-2
7. American History X
8. Najlepsi z Najlepszych 1-2 (1989 i 1993)
9. Ognisty Podmuch (1991)
10. Tylko Dla Orłów
Nie wiem, czy jesteście świadomi, ale przeciętnego dystrybutorowi pewnie zaczyna się opłacać uzyskanie licencji i wydanie filmu na blu-ray przy cenie 79-99 zł dopiero przy sprzedaży rzędu 1 tysiąc  egzemplarzy! Albo i trochę więcej...
Sądzę więc, że tytuły pokroju Memento, Donnie Darko czy Szybkich i martwych nie mają szans (niestety, bo sam bym się na nie z miejsca rzucił!)
Realne wydają mi się następujące pozycje:

1. Skazani na Shawshank
2. Zielona Mila
3. Forrest Gump
4. Szeregowiec Ryan

Nierealne, bo pewnie kupi 50-100 osób w skali kraju (bo z ręką na sercu kto by kupił po 79-99 zł od sztuki i nie czekał na przeceny?):
5. Nieśmiertelny,
6. Sok z żuka,
7. Królestwo Niebieskie (wersja reżyserska!),
8. Wodny świat,
9. Box Krzyk,
10. Box Koszmar z ulicy Wiązów,
11. 12 małp,
12. Głębia/Otchłań (The Abyss),
13. Terminator 2 (wersja reżyserska z dodatkami na osobnej płycie - wiem, że już wyszło w PL ale wydanie jest żenujące),
14. Szybcy i Martwi,
15. Donnie Darko,
16. Kruk (z Brandonem Lee)
17. Memento

Obawiam się jednak, że na owe filmy trzeba jednostkowej licencji i pewnie to już zabija nawet minimalną szansę ich wydania...
Bo pewnie dystrybutorzy kupują za grosze pakiety tytułów, a takie hity mają osobne ceny? Chyba, że się mylę?
Jeśli ktoś siedzi głębiej w tym to niech się odezwie!
1. Chinatown
2. Aż poleje się krew
3. Memento
4. Wściekłe psy
5. Wstyd
6. Zodiak
7. Chłopcy z Ferajny
8. Terminator 2
9. Donnie Darko
10. 12 małp
Jedynym efektem tego tematu będzie to, że przybędzie nam użytkowników, którzy napiszą cały jeden post Tongue

Cytat:10.Prawdziwe kłamstwa

Tego nie kupisz nigdzie na świecie. A jak się już pojawi, to może i u nas również.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16