Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Filmy niewydane na Blu-ray - petycja?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Ja ze swojej strony chetnie kupilbym nastepujace tytuly:

Forrest Gump
Szeregowiec Ryan
Zodiak
Labirynt
Witaj w klubie
Pianista
Warrior

Zastanawia mnie, czemu polscy dystrybutorzy tak niechetnie wydaja filmy w limitowanych nakladach poprzez dystrybucje online na przyklad.Filmarena.cz wyda niedlugo limitowane steelbooki(500 sztuk) wywiadu z wampirem i heat z duza iloscia zagranicznych wersji w tym polskiej, co zwieksza krag potencjalnych nabywcow.Wydanie filmow, na ktore najbardziej czekamy jest moim zdaniem mozliwe,tylko musi znalezc sie ktos kto zaryzykuje i zrobi to z glowa.
Moje propozycje:
1. Forest Gump
2. Transporter (cz.1)
3. Przyjaciele (komplet 10 sezonów)
4. Skazani na Shawshank
5. Szeregowiec Ryan
6. Krzyk (1-3)
7. Spartakus serial (4 sezony)
8. Taxi (1, 2)
9. Psy
10. Kroll
Od lat czekam na wydanie przynajmniej pierwszej części Halloween.
1.Szeregowiec Ryan
2.Forresr Gump
3.Skazania na Shawshank
4.Zielona Mila
5.Amistad
6.Pianista
7.Cast away
8. Listy z Iwo Jimy
9.Kwiaty Wojny
10.Mustang z Dzikiej Doliny
(06-01-2015, 02:42)Gieferg napisał(a): [ -> ]Co prawda mam gdzieś 07 zgłoś się, ale Alternatywy 4 jakoś mogli wydać, więc nie wiem w czym problem.

Ale Alternatywy to mini-seria, kilka odcinków i znacznie większy kult. 07 ma, z tego co wiem, kilka sezonów - mało opłacalne po prostu, żeby to wszystko odświeżyć i przygotować pod blu, kiedy kupi to kilka osób, bo reszta albo ma kolekcję z gazety (na pewno była taka) albo ogląda w tv, gdzie serial ten leci naprawdę zbyt często

(06-01-2015, 09:31)Mateusz napisał(a): [ -> ]Jakie to tytuły?

Wiesz, nie orientuję się co wydali, a czego nie w Polsce Smile Jednak patrząc po propozycjach wpisanych tutaj, to już choćby Szeregowiec Ryan by zasługiwał. I z takim tytułem petycja ma szansę, bo pewnikiem kupiłoby go nieco więcej osób, niż grupa kolekcjonerów z forum - w przeciwieństwie do takiej Jersey Girl, która jest straight to dvd Smile
(05-01-2015, 22:28)king_for_a_day napisał(a): [ -> ]
(05-01-2015, 18:30)meaner napisał(a): [ -> ]11. Cała kolekcja Koszmar z ulicy Wiązów

Być może zainteresuje Cię, że całą kolekcję ma w swojej ofercie czeski sklep FILMARENA. Zestaw składa się z 4 płyt Blu-Ray i 1 płyty DVD. Każda z siedmiu części serii o Freddy'm Kruegerze ma polskiego lektora (audio: Dolby Digital 5.1) oraz polskie napisy. Jedyną wadą może być brak polskiej wersji w bonusach do każdego filmu. Aktualnie ten zestaw można zamówić w promocyjnej cenie - 599 CZK (ok. 93 PLN), wysyłka do Polski to kolejne 229 CZK (ok. 35 PLN). Sądzę, że to niezbyt wygórowana cena jak za taki box.
Link do oferty: http://www.filmarena-eng.com/blu-ray-nightmare-on-elm-street-1-7

W tym wydaniu tylko pierwsza część ma polskiego lektora i polskie napisy pozostałem są bez polskiej wersji językowej.
(06-01-2015, 17:23)Mefisto napisał(a): [ -> ]Wiesz, nie orientuję się co wydali, a czego nie w Polsce Smile Jednak patrząc po propozycjach wpisanych tutaj, to już choćby Szeregowiec Ryan by zasługiwał. I z takim tytułem petycja ma szansę, bo pewnikiem kupiłoby go nieco więcej osób, niż grupa kolekcjonerów z forum - w przeciwieństwie do takiej Jersey Girl, która jest straight to dvd Smile

Dlatego na razie wyłaniamy te najbardziej pożądane tytuły. Szeregowiec Rayan, Zielona Mila, Pianista, Forrest Gump są to filmy które na pewno kupi więcej osób.
1. Bad-Boys 1 (druga część może też być, ale nie musi )
2. Królestwo niebieskie edycja reżyserska
3. Van Helsing (2004)
4. Długi pocałunek na dobranoc
5. W stronę słońca (2007)
6. Władcy ognia (2002)

oraz wszystkie filmy z Brucem Willisem :-)
(06-01-2015, 17:23)Mefisto napisał(a): [ -> ]mało opłacalne po prostu, żeby to wszystko odświeżyć i przygotować pod blu, kiedy kupi to kilka osób, bo reszta albo ma kolekcję z gazety (na pewno była taka) albo ogląda w tv, gdzie serial ten leci naprawdę zbyt często
Mam wrażenie że wiele osób zapomina o jednej zasadniczej rzeczy - filmy odnawia się przede wszystkim w celu ich archiwizacji (abstrahując już od minusów digitalizacji). W porównaniem z kosztami odrestaurowania serialu czy nawet jednego filmu produkcja wydania DVD czy Blu-ray to są jakieś śmieszne grosze. Wskazywanie nieopłacalności ma tyle samo sensu, co George Lucas twierdzący, że ponowne odrestaurowanie Star Wars byłoby zbyt kosztowne, podczas gdy według specjalistów w tej dziedzinie zamknęłoby się ono w kwocie miliona dolarów.

Za granicą filmów nie odnawia się tylko po to, żeby je potem schować w piwnicy ewentualnie z łaski swojej puścić w TV. Tam to rozumieją, u nas - nie. Why the fuck not?!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16