Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Filmy niewydane na Blu-ray - petycja?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(06-01-2015, 17:36)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]filmy odnawia się przede wszystkim w celu ich archiwizacji (abstrahując już od minusów digitalizacji).

więc tym bardziej nie wiem, czemu mieliby to robić akurat z 07, który ma się całkiem dobrze Smile
(06-01-2015, 17:33)Artur napisał(a): [ -> ]1. Bad-Boys 1 (druga część może też być, ale nie musi )
2. Królestwo niebieskie edycja reżyserska
3. Van Helsing (2004)
4. Długi pocałunek na dobranoc
5. W stronę słońca (2007)
6. Władcy ognia (2002)

oraz wszystkie filmy z Brucem Willisem :-)
Bad Boys jest dostępny w innych krajach (np. we Włoszech) z polskim lektorem i polskimi napisami. Pozostałe tytuły z listy też chciałbym z polską wersją.
(06-01-2015, 17:30)Mateusz napisał(a): [ -> ]
(06-01-2015, 17:23)Mefisto napisał(a): [ -> ]Wiesz, nie orientuję się co wydali, a czego nie w Polsce Smile Jednak patrząc po propozycjach wpisanych tutaj, to już choćby Szeregowiec Ryan by zasługiwał. I z takim tytułem petycja ma szansę, bo pewnikiem kupiłoby go nieco więcej osób, niż grupa kolekcjonerów z forum - w przeciwieństwie do takiej Jersey Girl, która jest straight to dvd Smile

Dlatego na razie wyłaniamy te najbardziej pożądane tytuły. Szeregowiec Rayan, Zielona Mila, Pianista, Forrest Gump są to filmy które na pewno kupi więcej osób.

I nie zapomnij o Skazani na Shawshank i Soku z Żuka na które wiele osób głosowało .
Szeregowiec Ryan,Zielona Mila,Pianista,Forest Gump,Sok z Żuka ,Skazani na Shawshank i mamy 6 sześć tytułów na petycje Smile.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
(06-01-2015, 18:17)acidos napisał(a): [ -> ]I nie zapomnij o Skazani na Shawshank i Soku z Żuka na które wiele osób głosowało .
Szeregowiec Ryan,Zielona Mila,Pianista,Forest Gump,Sok z Żuka ,Skazani na Shawshank i mamy 6 sześć tytułów na petycje Smile.

Nie zapominam, na bieżąco spisuję wszystkie propozycję oraz ilość osób które je zaproponowała. Cały czas czekamy na kolejne listy.
Pewnie prędzej trafię szóstkę w totka niż coś z tej listy zostanie wydane w Polsce, ale wypisać nie zaszkodzi:

1. Lost in Translation.
2. The Thing (1982).
3. 13th Warrrior.
4. Lord of War.
5. Stargate.
6. Starship Troopers.
7. Kellys Heroes.
8. Where Eagles Dare.
9. Rocky.
10. American Pie.

A co do The Thing, pamiętam, że na starym forum ktoś napisał, że w planach było polskie wydanie tego filmu. Wie ktoś może, dlaczego film nie został wydany?
Moja lista życzeń przedstawia się następująco:
1.Skazani na Shawshank
2.Forrest Gump
3.Dotyk zła
4.The Private Eyes (film z hongkongski z 1976r.)
5.Kevin cz 1 i cz 2
6.Żyć i umrzeć w Los Angeles
7.Pitbull (serial)
8.Kierowca (film z 1978r.)
9.Never to lose (film koreański z 2005r.)
10.Włoska robota (film z 2003r.)

Big Grin
(05-01-2015, 19:43)Mefisto napisał(a): [ -> ]
(05-01-2015, 18:06)Mateusz napisał(a): [ -> ]Biorąc pod uwagę, że nasz polski rynek Blu-ray jest jeszcze młody

Nasz rynek ma tyle samo lat, co zachodni - Blu nie wymyślono przed upadkiem Muru, także nie wiem skąd takie przekonanie. A, że jest mały i niezbyt różnorodny, to inna sprawa - był czas się przyzwyczaić, wszak z dvd też jakiegoś szału nie było w porównaniu z Zachodem. Jakieś nagłe zażalenia od 20 chłopa, którzy parają się kolekcjonowaniem i nie mogą spać bez posiadania polskiej wersji językowej sytuacji nie zmieni, jeśli reszta kraju ma to w dupie kupując VCD, tanie filmy z kosza i co tam jeszcze (nie mówiąc już o tym, że jak w końcu wydadzą, to znów będzie płacz, że za drogo). Ale powodzenia - wspieram Was duchowo Smile

Pamiętaj , że zawsze zaczyna się od 20. Do tego jak tu zgłosi się 100 to w sklepach ludzie też łykną uwierz mi.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Ale Kevin nie został wydany w Polsce.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16