Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Filmy niewydane na Blu-ray - petycja?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
a, sorki myślałem, że ta data premiery na twojej stronie to z wydania zagranicznego. Nawet nie wiedziałem, że pojawił się w 2008 roku. Smile Ja mam swoją wersję bodajże z Danii z PL wersją językową.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
W takim razie Kevina można odhaczyć, przynajmniej pierwszą część.
Szeregowiec Ryan,Zielona Mila,Pianista,Forest Gump,Sok z Żuka ,Skazani na Shawshank.
To oczywiście żelazna klasyka, i prędzej czy później musi zostać wydana

Mierzwiak, jak wiesz jakie prawa kierują rynkiem wydawniczym to opisz. Ja nie rozumiem dlaczego tych kilku klasyków jeszcze nie wydali. Skoro twierdzisz że to lista marzeń to dlaczego?

Jeszcze tak myślę skoro dvd tak tenieje to czy jest szansa na wydanie na nim filmów które wogóle na dvd się nie ukazały. Może teraz koszta takiej dystrybucji są tańsze. Warto by może tez stworzyć petycje odnośnie wydania ich choćby na dvd? Jest wiele kina ambitnego, starego sci-fi czy klasyki. Większość filmów jak juz mam na dvd po polsku to nie mam ciśnienia aby upgredowac do BD ale co z masą filmów których nie ma wogóle na dvd, z chęcią bym się podpisał pod taka akcją Wink
To i ja się dołączę:

1. Skazani na Shawshank
2. Zielona Mila
3. Szeregowiec Ryan
4. Złap mnie, jeśli potrafisz
5. Forrest Gump
6. Pianista
7. Sok z żuka
8. Goonies
9. Labirynt  (2013)
10. Polskie kino po rekonstrukcji cyfrowej !!!
(06-01-2015, 20:21)szumi27 napisał(a): [ -> ]Do tego jak tu zgłosi się 100 to w sklepach ludzie też łykną uwierz mi.

Powiedz to dystrybutorowi, który nie tak dawno ambitnie zaczynał od bodajże 500 egzemplarzy i jakoś słuch po nim zaginął Smile
Nie wiem czy badanie opłacalności nie opiera się również na cenach na DVD. Bo np. Skazani na Shawshank widywałem na DVD za 5-10 PLN.

Czasem nawet leży w tak zwanych marketowych koszach. Wydaje mi sie więc że nikt nie zaryzykuje z drogim BD (chodzi mi o skalę kraju) bo skoro za 10 PLN nie może znaleźć nabywcy to dlaczego miałby znaleźć za 80 PLN - a pamiętajmy że na tą chwilę nie ma alternatywy BD wobec DVD!

Prędzej domagałbym się 1) Szeregowca Ryana i 2) Memento - bo to filmy kultowe które tak naprawdę nie tanieją. I nawet teraz, w kryzysie DVD, nie da się ich kupić za mniej niż 10 PLN.

A z listy raczej nierealnych:
3) 12 małp, 4) Van helsing, 5) American history X
Moje typy:
1. Królestwo niebieskie – wersja reżyserska
2. Szeregowiec Ryan
3. Akira
4. Ghost in the Shell
5. Pasja
6. Pianista
7. American Beauty
8. Księżniczka Mononoke
Jeśli chodzi o "Kevina..." faktycznie nie dostępny w największych sklepach internetowych, więc ten przykład pokazuje, że niektóre BD potrafią się wyprzedać i to w normalnej cenie (nie widziałem tego za mniej niż 50 zł).
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16