Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Filmy niewydane na Blu-ray - petycja?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Willow
Przerażacze
Niezniszczalny
Szeregowiec Rayan
Złoto dla zuchwałych
Coś - The Thing (1982)
Starship Troopers
Stargate ( w tym i serial)
Twin Peaks (serial) + Fire walk with me
Escape from New York
Beverly Hills Cop
Zielona Mila
Skazani na Shawshank

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Powiem Wam, ze wlasnie bardzo ciekawa rzecz przeczytalem na innym forum odnosnie naszej ankiety i przy okazji dowiedzialem sie, ze nie jestesmy milosnikami kina i nabijamy sobie tylko "klikalnosc" szeregowcem ryanem i zostalismy porownani do typowego seby Big Grin
(15-01-2015, 22:32)Jaszczomp89 napisał(a): [ -> ]Powiem Wam, ze wlasnie bardzo ciekawa rzecz przeczytalem na innym forum odnosnie naszej ankiety i przy okazji dowiedzialem sie, ze nie jestesmy milosnikami kina i nabijamy sobie tylko "klikalnosc" szeregowcem ryanem i zostalismy porownani do typowego seby Big Grin
Witam wszystkich! To mój pierwszy post na forum. Chociaż bardzo długo obserwuje ten forum. To mój spis filmów, który chciał by mieć w swojej kolekcji Wink
1.Forest Gump
2.Wróg u bram
3.Król Artur
4. Zielona Mila
5.Szeregowiec Rayn
6.Rzeka Tajemnic ( Reż.Clint Eastwood)
7.Gangi Nowego Jorku
8.Aż Poleje się Krew (Reedycja)
9.Dziewiąty ( Animacja Tima Burtona)
10.Remember Me ( Twój na Zawsze)
11.Wojna Swiatów
12.Aviator
13.12 Malp
14. 9 kompania
15.BLADE 1,2.3.
16. Aleksander
17.Lolita
18.Papilion ( Motylek)
19.Zakładnik
20.Włoska Robota
21.Kod Dostępu
22.Hachiko
23.13 Wojownik
24.Chłopcy z ferajny
25.K-Pax
26.American Beauty
27. Porachunki

A co do tego forum, to tam chyba sami emeryci i miłośniki mongolskiego kina akcji Smile Pozdrawiam.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Chryste, czym oni to kręcili?
Wygląda jak wygląda, ale film świetny. Tak samo jak Snatch
(16-01-2015, 15:20)poral napisał(a): [ -> ]http://poral.eu/lock_stock_and_two_smoking_barrels.php Porachunki

Ups. Sorki nigdzie nie widziałem tego wydania.To będę polował. Dzięki za info. Zapomniałem dodać do spisu perełki:
" Skazani na Shawshank" oraz Ronin

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Głębie zaproponowały łącznie z Tobą cztery osoby. Żeby weszła do listy TOP10 potrzebuje aktualnie jeszcze czterech głosów.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16