Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Żądło (The Sting) [1973] reż. George Roy Hill
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
17 maja w PL i UK premierę będą miały wydania w formacie  Ultra HD.
Z okładki wydania angielskiego wynika, że będzie w nim dostępna wersja PL (dźwięk i napisy) na płycie UHD. A ponieważ Universal materiały dodatkowe umieszcza również na płycie Ultra HD to płyta BD nie ma już dużego znaczenia Smile. Zapowiedziana lista dodatków pokrywa się z tym co jest dostępne we wcześniejszych wydaniach na BD.
U nas zapowiedziane jest wydanie w klasycznym opakowaniu natomiast w UK możemy wybrać wydanie standardowe lub kolekcjonerkę od zavvi.

[Obrazek: thumb-lg-14975914-zadlo.jpg] [Obrazek: thumb-lg-14436602-the-sting-4k-ultra-hd-...lu-ray.jpg] [Obrazek: thumb-lg-14400850-the-sting-zavvi-exclus...lu-ray.jpg]

Wcześniej film został u nas wydany na BD najpierw przez TiM (digi-book) a później przez ich następcę czyli Filmostradę w serii 'Platinium Collection' (amaray z slipcover). Dla tego drugiego wydania dostępny jest pełny opis w filmoskopie. Na 99% w obu wydaniach znajdują się takie same płyty.

[Obrazek: thumb-lg-6140-zadlo-blu-ray-ksiazka.jpg] [Obrazek: thumb-lg-7341737-zadlo.jpg]

Z wydań na DVD w filmoskopie występują dwie pozycje.

[Obrazek: thumb-lg-167451-zadlo.jpg] [Obrazek: thumb-300x300-13149-Zadlo-DVD-Platinum-pack-min.png]

Standardowo klik w dowolną okładkę przeniesie Was do opisu wydania w filmoskopie.
Kolekcjonerka u mnie już zamówiona jak tylko było pierwsze info że będzie pl Smile teraz tylko czekać Smile natomiast pytanie nasuwa się takie czym kieruje się Universal dodając lub nie nasz język do wydań ? Mi to wygląda po prostu na loterię ale może mam za małą wiedzę ?
Pomyliłeś Universal z Paramountem.