Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Studio N
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Jakieś nowe info o kolejnych filmach, czy już raczej można na tych zapowiadanych wydaniach 4K postawić krzyżyk?
Wszyscy pewnie czekają na jakieś nowe wydanie Terminatora 2 Big Grin
(06-04-2022, 09:12)MaLeKrSkr napisał(a): [ -> ]Jakieś nowe info o kolejnych filmach, czy już raczej można na tych zapowiadanych wydaniach 4K postawić krzyżyk?

Nadal nic nie wiadomo. Nie odpowiadają na maile. Pisałem do nich dwa razy w ciągu dwóch ostatnich tygodni.

(06-04-2022, 16:18)harvester84 napisał(a): [ -> ]Wszyscy pewnie czekają na jakieś nowe wydanie Terminatora 2 Big Grin
No ba. W końcu nie ma jeszcze wydania kolekcjonerskiego z soundtrackiem z filmu.Smile
(27-05-2022, 07:38)Mr.Hankey napisał(a): [ -> ]Nie będzie. Jedyna szansa na Rambo z PL to ten lokalny dystrybutor od Terminatora.

Czy oni jeszcze coś planuje wydać? Od miesięcy cisza, a niby miały być w tym roku Rambo 1-3 i Red Heat, które chętnie bym kupił.
Już wydali ulubiony film prezesa, plan wykonany, można zwijać interes.

"Red Heat" niedawno sobie powtórzyłem (QDVD z dodanym Knapikiem)... tylko po to by przypomnieć sobie jaki ten film jest drętwy i męczący.
Total Recall, Cliffhanger czy Basic Instinct byłyby zdecydowanie lepszym pomysłem (choć sam bym i tak nie kupił, wszystko dawno na półce).
I co, dalej cisza?
Tak, wciąż nie zapowiedzieli trzeciego wydania T2 Wink
Na stronie mają info, że robią na zlecenie, to może oni to zrobili dla dvdmaxa. Widocznie nie było spodziewanego popytu i produkcja reszty stanęła.
Studio N napisał(a):Projekty graficzne, authoringi DVD, Bluray i Bluray 4K to nasza domena i w tym jesteśmy dobrzy.

Śmiech na sali.
Nawet nie potrafili poskładać sensownych wydań zawierających wszystkie ścieżki audio, którymi dysponowali, tylko dawali każdą na osobną płytę. Fucking idiots.
Czy Studio N ma jakieś plany na przyszłość wydawnicze?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21