Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Studio N
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Słyszałem że już nie.
Według informacji od samego Studia N, to nic w tej chwili nie planują na nośnikach fizycznych, a zainteresowanych ich katalogiem odsyłają do https://entclick.com/ gdzie trafiła "całość" tego co planowali wypuścić Smile
Czyli wydali cały jeden film (za to w pięciu różnych wydaniach - każde pod jakimś względem upośledzone) po czym zakończyli działalność. Tytuł najgorszego dystrybutora w historii mają w kieszeni.
Niestety w pełni się z tobą zgadzam.Cały czas miałem nadzieję na trylogię Rambo i dupa blada.
Studio N pokazało, że to raczej Studio MEM
Skoro robią na zamówienie to zróbmy zrzutkę,może nam ta trylogie Rambo zrobią w kolekcjonerce
I z kaszubskim lektorem...
(10-09-2022, 15:44)gumbas napisał(a): [ -> ]Skoro robią na zamówienie to zróbmy zrzutkę,może nam ta trylogie Rambo zrobią w kolekcjonerce
A co ty tam chcesz tłumaczyć... jak tam kilka zdań na krzyż Big Grin
ja bym wolał T2 Fullscreen DVD9 z dobrym Szołajskim ( StudioN słyszałem i dziwnie podnieśli poziom szumu) nigdzie oprócz ruskich nie wydali tego a warto mieć taka wersję normalnie wydane...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21