Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Studio N
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
(28-09-2022, 16:25)fire_caves napisał(a): [ -> ]Czyli co, jeśli chodzi o Rambo, to jednak najlepiej obstalować sobie trójpak 4K z Włoch?
Jeśli chcesz mieć te filmy w najlepszej jakości jaka jest w tej chwili dostępna to tak.
Cena pakietu na blu już 179.90...
Cóż...dvdmax
Cena wydaje się obecnie również przystępna za ten włoski pakiet na Amazon.it
Drugi raz sie nie dam nabrac. Terminatora od nich juz dawno pogonilem na OLX. Nie po to wywalilem 5 kola na oppo zeby teraz kupowac buble. Jesli sie okaze oczywiscie, ze znow zrobia bez HDR, to beda krzyczec cene jak za wydanie pelne wydajac wydanie wybrakowane.
Bo zaczęli kupować pakiet blu zamiast 4k

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka
Coś jest nie tak.Zamawiając trzy części osobno w 4K była informacja że w pudełku jest 1 płyta 4K i 1 płyta blu ray czyli w sumie 6 płyt a  nie tak jak w zestawie gdzie są tylko 3 płyty 4K.Tak też mam w zamówieniu.Teraz na stronie dvd max już jest inaczej.
Ja tam wciąż widzę [Blu-Ray 4K]+[Blu-Ray] ale to jest najpewniej błąd i zarówno w indywidualnych edycjach jak i zbiorczym wydaniu będą tylko płyty UHD.
Po pierwsze z tyłu okładki brak info o dołączonej płycie BD.
Po drugie gdyby miały być dwie płyty to na froncie byłoby 4K Ultra HD + Blu-ray, a tak nie jest.
Po trzecie w T2 była tylko jedna płyta.
Odpowiedź Studia N na pytanie czy będzie HDR:
"Dzień dobry,

niestety nie. Materiał źródłowy jaki dostaliśmy od Studio Canal ma tylko SDR.

Studio N Team"
Czyli kpina, tak więc udanych seansów wszystkim życzę. Jak na razie obejrzałem pierwszą część z włoskiego pakietu i jest to najlepszy seans od czasu VHS/DVD/BD jeśli chodzi o jedynkę.
Odpadł mi zakup fajnie

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21