Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Studio N
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Nic poza T2 nie wydali. Po prostu przejęli katalog po Vision, który na chwilę przejęło Kino Świat. I są monopolistmi na ewentualne wydanie tych tytułów. Do czego rzecz jasna nie dojdzie. Zakładam, że może jeszcze spróbują z jakimś mocnym tytułem, a potem pass jeśli chodzi o nośnik fizyczny, a co za tym idzie w Polsce nikt już nie wyda niczego z katalogu ex-Vision.
Obyś się mylił.
T2 na blu źle nie wygląda.Może wydadzą jednak coś jeszcze.
Wygląda fatalnie, ale to w dużej mierze (acz nie do końca) kwestia materiałów jakie dostali.
Odsuń się od TV Gieferku Wink Dla mnie jest ok - seans wczoraj zaliczony, sympatycznie się oglądało.
Zakupiłeś, to nowe wydanie??
Na co mi piąte wydanie tego filmu, którego i tak nie będę oglądał? Tongue

Chcieli dać do recenzji ale szkoda mi miejsca na półce. Mam zachodnią wersję tego remastera, która wygląda nieco lepiej, ale oglądam i tak tylko i wyłącznie przeróbkę z niej z dodanym ziarnem (która wygląda o niebo lepiej), napisami i 10 lektorami do wyboru Tongue
Lektor u Ciebie - wiadomo Smile Mi w zupełności starczy, nawet przez moment myślałem o UHD, ale odpuściłem Wink
(11-09-2021, 14:51)Gieferg napisał(a): [ -> ]Chcieli dać do recenzji ale szkoda mi miejsca na półce.
Prowadzisz jakiegoś bloga?
Nie prowadzę. Piszę recki dla Filmożerców, T2 napisał ktoś inny.
Dostałem informację od wydawnictwa iż "wkrótce ma się pojawić informacja o kolejnym filmie na nośnikach"
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21