Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Studio N
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Zakładam wątek nowego polskiego dystrybutora, jak na razie z tego co wiadomo katalogu Studio Canal.
Bardzo dobry pomysł.Jestem ciekaw czy wydadzą trylogię Rambo i inne klasyki Studio Canal.
Ttzymam za nich kciuki.
Jeśli biorą katalog po Vision / KinoŚwiat z czasów DVD, to super sprawa. Na pewno kupię T2, Pamięć absolutną, Rambo 1-3, Czerwoną Gorączkę, no ogólnie klasyki z Arniem i Sly'em, ew. Konga z 1976 roku jeśli też by wyszedł. Oby tylko mieli spory nakład, bo słabo gdyby ich wydania się wyprzedawały w 2 dni, a potem sięgały absurdalnych cen na dvdmax. Tongue
Zobaczymy jakie napisy będą w 4K. Jak mocno jasne, walce po oczach to słabo. W razie czego napisałem do nich maila na ten temat, może coś to da.
Odpisali mi w sprawie innych wytwórni, że prowadzą rozmowy z Pathe International, Sony Pictures i Lionsgate.
Odnośnie sklepów to, że na razie zawiązali współpracę z DVDMAX.
Czyli trzeba brać od razu, bo nakłady będą pewnie ograniczone i w końcu dvdmax zrobi z cenami to, co zawsze.
Święte słowa
Pytałem o nakład właśnie i dostałem taką odpowiedź " O nakład proszę się nie martwić. W razie super sprzedaży produkcja nadrobi nieobecność produktu na rynku". Już mi zaimponowali , oby też dogadali sie z Empikiem czy innym sklepem na wszelki wypadek.
(09-06-2021, 10:26)Jedi-Matser napisał(a): [ -> ]Odpisali mi w sprawie innych wytwórni, że prowadzą rozmowy z Pathe International, Sony Pictures i Lionsgate.
Odnośnie sklepów to, że na razie zawiązali współpracę z DVDMAX.

O, też o to podpytałem i dostałem identyczną odpowiedź. Na razie produkty będą dostępne tylko w DVDmax.
W ciągu 4 lat Studio N planuje wydać 250 BD i 70 4K, czyli 1-2 filmy na 4K w miesiącu i 5 filmów na BD.

Trochę liczę, że przejmą to Lionsgate, to może w końcu zobaczymy Johna Wicka w 4K, czy inne ciekawe filmy Tongue
Specyfikacja wydania 4K pokazuje, że będzie to tylko 1 plyta 4K bez dodatkowego blu raya. Ja lubię mieć 2 formaty i UHD i Blu. Więc zamówiłem dwa wydania, przełożę potem płyty do mojego zagranicznego niemieckiego wydania i będę miał dwie płyty w jednym pudełku co zaoszczędzi miejsca.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21