Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Petycje do dystrybutorów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Z sugestii Mistera Tadeo zakładam osobny wątek z petycjami, w którym można zresztą informować o swoich i zachęcać do jej podpisów innych forumowiczów.

Ja zacznę. Jak niektórzy wiedzą - od paru dni wisi moja petycja do Disneya w sprawie wydania w Polsce "Co w duszy gra" na Blu-ray, ponieważ polski oddział uszatej myszy zablokował podobno żółwiom z Galapagos taką możliwość. Na stan obecny petycja ma 109 podpisów i aby były większe szanse na osiągnięcie tego celu to zapraszam innych kolekcjonerów niebieskich krążków do złożenia podpisu. Nie zapominajcie tylko potwierdzić go w emailu, bo czasem niektórzy tak mają.

https://www.petycjeonline.com/chcemy_co_w_duszy_gra_na_blu-ray

Tak tylko nieskromnie wspomnę, że moja petycja odnośnie "Na noże" zadziałała, zatem przy każdej petycji może być szansa na to, że nie jest ona pisana na darmo Wink
No to masz kolejny potwierdzony podpis. Inicjatywa godna pochwały, niezależnie od tego czy ktoś kupuje animacje czy nie. Z "Na noże" dobra robota. Film oczywiście kupiłem i na pewno nie żałuję.
Również popieram akcje i się dopisuje do petycji,również kupiłem Na Noze dzięki Twojemu zaangażowaniu, oby i tym razem wypaliło, pozdrawiam
kryst007, ile podpisów udało się zebrać w sprawie dotyczącej "Na noże" ? Tu na razie jest 120.
(30-06-2021, 20:08)Reacher napisał(a): [ -> ]ile podpisów udało się zebrać w sprawie dotyczącej "Na noże"
203
https://www.petycjeonline.com/signatures/chcemy_film_na_noe_na_blu-ra/
Na Disneyu taka liczba pewnie wrażenia nie zrobi, natomiast próbować nie zaszkodzi.
Tak tylko podbiję, żeby podpisywać i udostępniać znajomym ile się da. Myślę, że dobicie przynajmniej do 200 czymś zaowocuje.
Wytwórnia The Walt Disney Company pominęła polską ścieżkę językową przy kolejnych premierach na Blu-ray.

Podpisz petycję: https://petycja.xyz/

Mówimy tu o dwóch głośnych tytułach – nagrodzonym trzema Oscarami "Nomadlandzie" oraz najnowszej animacji Pixara "Luca". Z informacji uzyskanej od firmy Galapagos Sp. z o.o., która jest polskim dystrybutorem filmów Disneya, wyżej wymienione tytuły zostaną wydane wyłącznie na DVD. Co więcej, dowiedziałem się również, że dystrybutor walczył, by "Co w duszy gra?" w ogóle pojawiło się w naszym kraju na nośnikach fizycznych.

Zachęcamy do podpisania się pod wyżej wymienioną petycją, która tym razem zawiera wszystkie kwestie, w tym premier filmów z polską ścieżką językową, wznowienia niedostępnych animacji, czy nowości na nośniku 4K Ultra HD.

W najbliższych dniach pod powyższym linkiem pojawi się również strona z adresami email osób pracujących w polskim oddziale Disneya, na które będzie można wysłać wiadomość z naszą dezaprobatą. Przygotujemy również specjalny szablon, dla tych, którzy nie mają czasu na napisanie własnych wiadomości.
Proszę o udostępnienie tego posta oraz ww. linku do petycji wśród znajomych i kolekcjonerów nośników fizycznych.
Cytat:W przyszłości oczekujemy również premier na nośniku 4K Ultra HD, który nad Wisłą zdobywa coraz większą popularność, co pokazują m.in. znakomite wyniki filmów Nolana, czy znanych serii jak "Harry Potter". Ostatnio zapowiedziany film 4K UHD "Ciche miejsce 2" wyprzedał się w Empiku w ciągu sześciu dni.
Dzięki za poprawę humoru Smile
(18-08-2021, 19:22)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]
Cytat:W przyszłości oczekujemy również premier na nośniku 4K Ultra HD, który nad Wisłą zdobywa coraz większą popularność, co pokazują m.in. znakomite wyniki filmów Nolana, czy znanych serii jak "Harry Potter". Ostatnio zapowiedziany film 4K UHD "Ciche miejsce 2" wyprzedał się w Empiku w ciągu sześciu dni.
Dzięki za poprawę humoru Smile

A nie sprzedają się dobrze? Smile Harry Potter i Nolany miały na 4K już z trzy nakłady u nas. Ciche miejsce 2 było dostępne za 116 zł, czyli najtaniej w Europie i poszedł w sześć dni. Też nie bez powodu nowe premiery Warnera częściej ostatnio dostają steelbooki 4K niż BD.
Stron: 1 2 3 4