Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Riggs21 kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam filmożerców! Mój kącik do oglądania filmów i grania, od czasu do czasu. Filmy z kolekcji  w kolejnych odsłonach...
Jest gitara (Epiphone SG), jest dobrze  Tongue
Jeszcze jest piec Marshalla i coś sobie można pograćSmile
Kącik ciasny ale własny. Wygląda spoko. Napisz co za sprzęty tam masz. Tv, ampli, konsola, odtwarzacz... Masz subwoofer do tego? Długo kolekcjonujesz filmy czy zaczynasz dopiero? Pozdrawiam i witam na forum.
Dzięki. Sprzęt żadna rewelacja, jakiś LG 65 cali, do tego kino yamaha HTR-4071 bez subwoffera, xbox series X, i sony UBP X700 chyba coś takiego.
Filmów nie mam zbyt dużo, teraz praktycznie nic nie kupuje, bo rzadko coś mi się tak podoba żeby to władować na półkę. Co jakiś czas wrzucę fotę co jest na półce. Tak w skrócie, to najbardziej ulubione rzeczy to: SW ( oryginalna trylogia),LOTR, Hobbit, Indiana Jones, Zabójcza Broń (+ filmy z Gibsonem do roku 2002, wyjątek Krew na betonieSmile) , Rocky, Predator, Tarantino, Smarzowski, Sopranos, Breaking Bad, Twin Peaks, SOA, Office, i coś tam jeszcze pewnie się znajdzie. Jeszcze jest kolekcja muzyczna ale to już chyba temat na inne forum.
(26-07-2021, 10:00)Riggs21 napisał(a): [ -> ]jakiś LG 65 cali, do tego kino yamaha HTR-4071 bez subwoffera, xbox series X, i sony UBP X700 chyba coś takiego.
Ciekawe podejście Smile
W zupełności ten sprzęt mi wystarcza. Wiem, są lepsze, o wiele lepsze, ale aż takim "maniakiem" sprzętowym to nie jestem.
Widzę, że jest klima, ale jak z zaciemnieniem, bo zdjęcie na tyle niefortunne, że akurat całe słońce pada na sprzęt Smile No chyba, że oglądasz jedynie po zmroku Wink
Na oknach są jakieś tam żaluzje/rolety, więc da radę w dzień oglądać, choć to nie jest praktykowane. Jeżeli jest czas, to wieczorem. Klima daję radęSmile.
Klima to teraz podstawa, bo idzie zdechnąć od tych upałów, kładziesz się spać, a na liczniku 30 st. (pokój na piętrze od strony południowej). Wpisałem na przyszły rok do realizacji Smile
Stron: 1 2