Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Shopee
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak donosi serwis telepolis.pl do Polski jeszcze tej jesieni wkroczy singapurski serwis shoppingowy Shopee. Działająca jak na razie w Azji i Ameryce Południowej platforma już rekrutuje sprzedawców, a anonimowe źródła donoszą, że, w przeciwieństwie do Amazona, Shopee ma wkroczyć do Polski z cenowym buuum:

"Sprzedawcy przez pierwsze 6 miesięcy nie będą musieli płacić prowizji, natomiast kupujący mogą liczyć na darmową wysyłkę bez minimalnej wartości zamówienia. (...) Od października 2021 roku do marca 2022 roku ma obowiązywać promocja, w ramach której Shopee przekaże sprzedawcom po 250 zł na kupony zniżkowe dla klientów. Otrzymają je sprzedawcy, którzy wystawią na Shopee.pl (Singapurczycy zarezerwowali już tę domenę), a w przypadku co najmniej 5% z nich wprowadzą rabat 10%."

Jak widać, nie będzie to jakaś niewiarygodna eksplozja ofert, ale patrząc na ceny filmów na istniejących krajowych portalach, wygląda to obiecująco (o ile jedynym partnerem shopee.pl nie zostanie DVDmax).
Ostatnim razem allegro miało się niby bać jak startował polski ebay Tongue
(08-09-2021, 09:40)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Ostatnim razem allegro miało się niby bać jak startował polski ebay Tongue
I Amazon
Kluczowe pytanie to gdzie shopee.pl będzie miał magazyny Wink

P.s.: to pee w nazwie sklepu trochę mnie przeraża Wink
Już działa. Wink

https://shopee.pl/
Rzuciłem okiem... bliżej temu do pee niż do shop Wink
(10-10-2021, 21:11)Glaeken napisał(a): [ -> ]Rzuciłem okiem... bliżej temu do pee niż do shop
Delikatnie mówiąc - w dziale filmowym można kupić czapkę w kształcie indyka lub komplet miniaturowych mebli...
Shopee w rezultacie kończy swą przygodę z naszym krajem jutro. Tak więc temat do zamknięcia.
Czyli pee Wink
Janusze biznesu. Chyba żadnej reklamy nawet nie widziałem, że działają.
Stron: 1 2