Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Columbia Classics Collection / Sony Pictures Classics Collection
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Ja nie czekam. Mam zestaw numer 2, ale tak na dobrą sprawę, to z tych trzech pakietów wybór filmów , które chcę mieć, spokojnie zmieściłby się w jednym zestawie.
Te pakiety to jest taki groch z kapustą, że aż żal.
Normalka. W jeden pakiet wrzucają filmy, które indywidualnie na pewno by się sprzedały z filmami, które miałyby z tym problem. W ten sposób wszystkie sprzedają.
Ja czekam na Last Picture Show - też przyuważyłem, że Francuzi wrzucili preorder
(05-08-2022, 11:19)Diocletian napisał(a): [ -> ]Mam zestaw numer 2, ale tak na dobrą sprawę, to z tych trzech pakietów wybór filmów , które chcę mieć, spokojnie zmieściłby się w jednym zestawie.

U mnie w większości trafili w gust, a konkretnie:
#1 - 4
#2 - 3
#3 - 4

Z tym, że ta reszta to w zdecydowanej większości filmy, których po prostu wcześniej nie widziałem - a po obejrzeniu okazały się spoczko, lub bardzo spoczko i nie mam zamiaru się z nimi rozstawać. W trzecim pakiecie mam tak z Annie i To Sir With Love i mam nadzieję, że po obejrzeniu będzie podobnie.

Same pakiety są IMO na tyle dobrze wycenione, że nie muszą filmy przypasować 6/6 czy 5/6 aby ten interes stał się opłacalny. A jak dla kogoś połowa czy większość filmów w tych pakietach jest zbędna to niech czeka, na pewno każdy z tych tytułów pojawi się w indywidualnych edycjach.
(05-08-2022, 13:37)misfit napisał(a): [ -> ]Annie i To Sir With Love i mam nadzieję, że po obejrzeniu będzie podobnie.

Oba te filmy mocno się zestarzały (ten drugi bardziej z uwagi na problem rasowy, który dzisiaj jest mocno bekowy), ale oba są na poziomie, więc nie powinieneś być rozczarowany. Inna sprawa, że żaden z tych tytułów nie jest szczytowym reprezentatem wytwórni, jak i nie nadaje się na jeden z pierwszych rzutów 4K - widziałbym je raczej w boxie nr 20 niż 3 Smile
(05-08-2022, 15:09)Mefisto napisał(a): [ -> ]Inna sprawa, że żaden z tych tytułów nie jest szczytowym reprezentatem wytwórni, jak i nie nadaje się na jeden z pierwszych rzutów 4K
Chodzi Ci o te dwa, o których piszesz, czy o wszystkie 6 z boxu? Bo "Ich noce" (5 Oscarów) i "Stąd do wieczności" (8 Oscarów) właśnie do najlepszych osiągnięć Columbii należą, choć ten pierwszy dopiero dużo później stał się hitem wśród publiczności, dobre opinie krytyków obydwa filmy miały od początku.
(05-08-2022, 16:24)slavekg napisał(a): [ -> ]Chodzi Ci o te dwa, o których piszesz

Wydawało mi się to oczywiste Smile
(05-08-2022, 07:18)misfit napisał(a): [ -> ]Czekacie na trzeci box Columbii ? To się doczekacie.

Czekam, czekam, nawet niedawno zastanawiałem się, co też będzie tym razem - nie wiem czy to tryb wakacyjny, w którym się znajduję, czy coś innego, a może po prostu dobór filmów, ale tym razem nie czuję jeszcze ekscytacji tak jak przy poprzednich wydaniach  Tongue
Niektórych filmów nawet nie znałem i musiałem sprawdzić (To Sir With Love i Annie) - przez ułamek sekundy serce zbiło mocniej, bo myślałem, że może "Annie Hall" będzie  Big Grin
Brakuje mi w tym wydaniu takiej lokomotywy, jak w poprzednich dla mnie był Lawrence czy Taksówkarz.
Do niebieskiego boksu pasował by "The Big Blue" (w końcu Columbia była międzynarodowym dystrybutorem tego filmu ha ha ha).

[Obrazek: l1qemmhmt3grat6jlkut.jpg]

Dla mnie czarnym koniem poprzedniego wydania była "Rozważna i romantyczna" - film, którego nigdy bym nie kupił oddzielnie, tak więc różnorodność jest OK.
(10-08-2022, 11:14)HAL 9000 napisał(a): [ -> ]Do niebieskiego boksu pasował by "The Big Blue" (w końcu Columbia była międzynarodowym dystrybutorem tego filmu ha ha ha)

UHD z trzema wersjami filmu? Day one Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16