Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Columbia Classics Collection / Sony Pictures Classics Collection
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
[Obrazek: thumb-lg-8384165-columbia-classics-colle...tra-hd.jpg]
  • Doktor Strangelove / Dr. Strangelove (napisy na płycie UHD)
  • Gandhi
  • Ich własna liga / A League of Their Own (napisy na płycie UHD i Blu-ray)
  • Jerry Maguire (napisy i lektor na płycie UHD)
  • Lawrence z Arabii / Lawrence of Arabia (napisy i lektor na płycie UHD)
  • Pan Smith jedzie do Waszyngtonu / Mr. Smith Goes to Washington  


[Obrazek: thumb-lg-16314428-anatomia-morderstwa-ol...etwork.jpg]
  • Anatomia morderstwa / Anatomy of a Murder
  • Oliver!
  • Rozważna i romantyczna / Sense and Sensibility
  • The Social Network
  • Szarże / Stripes
  • Taksówkarz / Taxi Driver

Lada moment swoją premierę będzie miał drugi zbiorczy pakiet z serii Columbia Classics Collection i pojawiają się już pierwsze unboxingi - ten poniżej to konkretnie wydanie niemieckie:



Ze zdjęcia opakowania oraz tyłu okładek wynika, że wszystkie filmy będą miały pl wersję na płycie UHD
- Anatomy of a Murder - napisy
- Oliver! - napisy
- Sense and Sensibility - lektor i napisy
- Stripes - napisy
- Taxi Driver - lektor i napisy
- The Social Network - lektor i napisy

To samo dotyczy dołączonych płyt BD, za wyjątkiem Social Network, w którym nie uświadczymy pl wersji na niebieskim krążku.
Niestety brak slipcoverów, które zapewne będą obecne tylko w wydaniach z USA i Kanady.
Oj, a ja się pospieszyłem i wczoraj zamówiłem brytyjskie wydanie, byłem przekonany że niemieckie będzie "zniemczone" Tongue
No trudno, tak bywa.
Z tego zestawu najbardziej jara mnie Taksówkarz, Oliviera za to chyba nigdy nie widziałem, bo nic sobie nie przypominam, obadamy Smile
(12-09-2021, 12:26)misfit napisał(a): [ -> ]ten poniżej to konkretnie wydanie niemieckie
Na nagraniu człek mówi, że to wydanie brytyjskie Smile

Na co wskazywałyby brytyjskie oznaczenia wiekowe na grzbietach wszystkich filmów, ale z kolei tył nakładki na box jest po niemiecku.
Facet wie, że to niemieckie wydanie, zastanawia się tylko czy książka będzie po niemiecku, czy angielsku i po sprawdzeniu (z ulgą) oznajmia, że jednak po angielsku.

Czy jakoś tak?
No ja właśnie sugerowałem się tą nakładką + EAN wskazuje na wydanie niemieckie. Z kolei okładki już nie bardzo... Smile Dziwoląg jakiś.

deepdiscount nie liczy vaciku i teraz mam zagwozdkę czy PP się o niego upomni... chyba zaryzykuję z USA.
(12-09-2021, 19:03)misfit napisał(a): [ -> ]chyba zaryzykuję z USA.
Bałbym się w jakim stanie przyjdzie taki kolos po miesięcznej podróży przez świat Tongue
Steel Almost Famous od nich przyszedł mi w stanie absolutnie idealnym (zapakowane typowo bez żadnego zabezpieczenia), więc cuda się zdarzają... Big Grin
Potwierdziłem obecność polskich wersji językowych i ich zgodność z opisem na okładkach:
http://filmozercy.com/filmoskop/edition/16314428

Brytyjskie wydanie przyszło dobrze zabezpieczone, oprócz standardowego pustego kartonu, wydanie posiada swój własny karton, odpowiednio dopasowany z jedną warstwą folii bąbelkowej w środku.
Jesteś w stanie powiedzieć czy Anatomia morderstwa to jest ten sam remaster, który jest obecny u Criteriona, czy może coś nowszego ? Co tam jest napisane w książeczce ? Smile
Miałem przez krótką chwilę zarówno BD jak i UHD w odtwarzaczu, więc znacznie różnią się od Criteriona, którego też posiadam. W książeczce piszą że korzystali zarówno z oryginalnego negatywu jak i z duplikatu dla jak najlepszego efektu. Nie pamiętam jak to było u Criteriona, ale różnice natychmiast widoczne. Może jutro uda mi się zrobić fotkę tej strony z książeczki. 
Sheri Eisenberg jest wymieniana, jeżeli komuś coś to mówi Smile
https://www.roundabout.com/sheri-eisenberg
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16