Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gone Girl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Wielokrotnie było pisane, ze informacje podawane na okładkach to w wielu przypadkach bullshit.

Skany BDInfo dostępne w sieci pokrywają się ze specyfikacją podaną przez blu-ray.com.
Dokładnie, okładki wydań USA to w 3/4 przypadków wielka ściema. Ja dostałem niedawno "RoboCopa" (wiadomo, jedno wydanie na cały świat), info o polskich napisach i lektorze brak (wiele krajów również pominięte), w dodatku region A, a wszystko śmiga bez problemów :-)
Jak dojdzie, będę mógł potwierdzić Wink
Czesi także dostaną takie wydanie jak w USA.

http://www.filmarena.cz/blu-ray-zmizela-limitovana-sberatelska-edice
Cała europa chyba dostanie wydanie w digipacku.
@Ferrum
Rzeczywiście, sorki pomyliłem tytuły.
Ale skandynawskie wydanie tego filmu nie posiada polskich napisów, w przeciwieństwie do czeskiego i północnoamerykańskiego.
Jeszcze trochę czasu minie zanim na polskim rynku pojawi się zapowiedz "naszego wydania" i wszystko będzie jasne. Obyśmy się tylko nie rozczarowali brakiem dodatków.
(22-01-2015, 13:34)faccalto napisał(a): [ -> ]Obyśmy się tylko nie rozczarowali brakiem dodatków.

Trudno oczekiwać dodatków polskim wydaniu, jeśli nie ma ich w wydaniu amerykańskim. Wink
Mam już fizycznie to wydanie z USA i mogę potwierdzić, że działa na odtwarzaczu region B i posiada polskie napisy.
Komentarz Finchera pewnie bez polskich napisów?
Stron: 1 2 3 4