Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gone Girl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Do filmoskopu dodane zostało polskie wznowienie w opakowaniu amaray. Dokładną datę tego wydania trudno ustalić ponieważ posiada ten samym nr EAN co pierwotne w digi-pack. Z okładki można jedynie wyczytać rok '2018'.

Wydanie z 2015 (digi-pack): [Obrazek: thumb-lg-1614-zaginiona-dziewczyna.jpg]   Wydanie z 2018 (amaray): [Obrazek: thumb-300x300-30288-front.jpg]

UWAGA: Przeglądając opis wydania w digi-pack zauważyłem, że osoba dodająca opis płyty w materiałach dodatkowych (komentarz Finchera) zaznaczyła obecność polskich napisów. Moim zdaniem jest to błąd i do tej ścieżki dźwiękowej na płycie nie występują napisy w żadnym języku. W każdym razie poprawę opisu chciałbym zrobić dopiero po potwierdzeniu tego faktu przez jedną z osób posiadających to wydanie.


Przy okazji informacja o dostępnym pełnym opisie dla wydania czeskiego.

[Obrazek: thumb-300x300-94214-gg_front.jpg]

Standardowo do opisu wydania w filmoskopie dostaniecie się klikając w odpowiednią okładkę.
To prawda, do komentarza nie ma żadnych napisów.

Nawet nie wiedziałem że wydano wznowienie, w zeszłym roku kupowałem na empiku i dostałem digi.
Dzięki za potwierdzenie, opis poprawiłem.
Co do sklepów to każda z ofert dołączonych do filmoskopu wygląda jakby nadal dotyczyła wydania w digi-pack tak więc albo mają nadal te wydania na stanie (co może potwierdzać Twój przypadek), albo nie chciało im się uaktualniać opisu albo przez to, że wydania mają ten sam EAN to nawet nie zorientowali się, że dostali w kolejnej partii inne wydanie.
Stron: 1 2 3 4