Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Braveheart - Waleczne Serce, reż. Mel Gibson
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
(09-11-2021, 14:22)Kirek napisał(a): [ -> ]Jeżeli chcesz odczuć różnice w obrazie musisz zakupić wydanie od Paramount z Dolby Vision, które przeznaczone jest na rynek amerykański.
Cosik mi się przypomina, jak to założyciel tematu wspominał , że zbytnio dużych różnic nie będzie. Pamiętam, że przerzuciłem płytkę z usa do steelbook od naszego słodkiego sąsiada.
18 maja ma ukazać się wydanie od Galapagos.
Jeżeli potwierdzi się okładka to trochę słabo na niej będzie się prezentował napis 'XV Rocznica' który uparcie wrzucany jest na wznowienia wydania z 2009.

[Obrazek: thumb-lg-22962272-braveheart-waleczne-serce.jpg]

Przy okazji chciałem zrobić porządek z polskimi wydaniami ale mam problem ponieważ chyba wszystkie wydane były pod tym samym EAN=5903570060045

W filmoskopie mamy:
1. 2009 - 2xBD
2. 2017 (na podstawie roku z okładki) - 1xBD
3. (?) - tajemnicze wydanie bez EAN - możliwe że jest to duplikat wydania z pkt 1 ale możliwe, że jest to jakieś inne wydanie 1xBD również z 2009 (wydaje mi się, że takie też istnieje) lub późniejsze. Użytkowników którzy dodali je do kolekcji proszę o weryfikację swoich wydań i informację o tym wydaniu tak aby uzupełnić dane w filmoskopie. Najistotniejsze to ile płyt jest w wydaniu i który rok występuje z tyłu okładki.

[Obrazek: thumb-lg-547-braveheart-waleczne-serce.jpg] [Obrazek: thumb-lg-172646-braveheart-waleczne-serce.jpg] [Obrazek: thumb-lg-3248-waleczne-serce-blu-ray.jpg]
[klik w okładkę = przejście do wydania w filmoskopie]

W filmoskopie brakuje wydania w slipcover z serii 'Black Limited Collection'. Jeżeli ktoś je posiada to super byłoby gdyby mógł zrobić skan/zdjęcia przodu i tyłu okładki i dodał wydanie do filmoskopu.
Stron: 1 2