Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zavvi Poland
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Ok, dzięki za info, czyli raczej odpuszczam, z opłatami celnymi oferty już nie tak ciekawe
Na polskim Zavvi nie widzę ani jednej pozycji 4K UHD czy Blu-ray. Z kolei na zavvi.com przy checkoucie jedyna opcja wysyłki to UK.
Czyli zgaduję, że można już poblokować wszystkie tematy związane z tym sklepem i przy okazji usunąć ich z filmoskopu.
Nic nie wysyłają czy tylko steelbooków?
Coś tam na której grupie pisali, że tyczy się exclusive'ów w steelach, nie wiem, nie sprawdzałem, od lat od nich nic nie kupiłem.
Sprawdziłem z 10 pozycji, w tym zwyklaki BD od różnych dystrybutorów i wszędzie domyślnie ustawia mi adres UK bez możliwości zmiany. Tak więc raczej game over.
(07-02-2023, 20:21)misfit napisał(a): [ -> ]Z kolei na zavvi.com przy checkoucie jedyna opcja wysyłki to UK.

Wczoraj to do mnie nie dotarło, łudziłem się że może zavvi.com to jakaś filia w USA, czy coś w tym stylu, ale dzisiaj próbowałem złożyć zamówienie w UK i lipa.

Nie wiem co się tam dzieje, ale kij im w oko.
Więc jeszcze raz - na polskim, niemieckim, holenderskim, hiszpańskim, itd. itp. Zavvi poznikały wszystkie filmy na nośnikach fizycznych.
Na Zavvi UK wciąż są, ale tylko z wysyłką pod adres UK.

Nie chcę też krakać, ale jako, że grupa The Hut ma w swoich rękach również Arrow to nie zdziwiłbym się gdyby to samo stało się z ich sklepikiem (na razie wysyłka do PL działa).
Czyli ten niewielki wzrost cen filmów na amazon.co.uk to być może nie przypadek. Konkurencja odpuszcza więc mogą dyktować ceny...
Być może czasowo zawiesili wysyłki międzynarodowe bo Royal Mail miał cyberatak https://www.royalmail.com/service-update.
Od 8 grudnia czekam na przesyłkę z Second Sight - najpierw pokrążyła po Polsce ze złym adresem, wróciła do nich, a teraz mają wstrzymane wysyłki zagraniczne: https://secondsightfilms.co.uk/.
Aż się boję w jakim stanie są filmy po tych wojażach.

Zbyt dobrymi klientami jesteśmy, by nam odpuścić Smile
No tak, ale gdyby tutaj chodziło o problemy z Royal Mailem to zawiesiliby sprzedaż w UK, a nie za granicę, gdzie zwykle korzystali z innych przewoźników, a nie z RM Smile
Od dłuższego czasu nie dostaje od nich maili z ofertą. Coś się dzieje jednak

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka
Stron: 1 2 3 4