Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zavvi Poland
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
(08-02-2023, 18:53)vandel napisał(a): [ -> ]No tak, ale gdyby tutaj chodziło o problemy z Royal Mailem to zawiesiliby sprzedaż w UK
Royal Mail ma problemy właśnie z przesyłkami międzynarodowymi.
(08-02-2023, 18:53)vandel napisał(a): [ -> ]Od dłuższego czasu nie dostaje od nich maili z ofertą
A mnie dzisiaj zasypali ofertami Kieślowskiego, mimo że mail mam zkończony .pl
Ale poprawcie mnie jeśli się mylę - Zavvi zamówień poza UK nie realizował przez Royal Mail.
Przed zmianą cen za wysyłkę przychodziło pocztą właśnie - po zmianie DPD. Wychodzi jednak na to, że ostatnie zamówienie było rzutem na taśmę Big Grin
Pocztą tak, ale nie Royal Mail. Mi prawie wszystko wysyłali z Guernsey, a realizował to Guernsey Post.
Albo może wysłać im oficjalne zapytanie, czy to już koniec wysyłki do innych krajów ?
(08-02-2023, 19:40)misfit napisał(a): [ -> ]Pocztą tak, ale nie Royal Mail.

No trochę trudno, żeby poczta krajowa obsługiwała zagranicę. Dowożą do granicy, potem przejmują to kolejne poczty, a na końcu polska - tak to działa też w przypadku innych sprzedawców, w tym Powerhouse.
Nie rozumiemy się, ale mniejsza z tym. W każdym razie wszystko wskazuje na to, że obecne problemy Royal Maila nie mają żadnego wpływu na decyzję Zavvi o zaprzestaniu przyjmowania zamówień spoza UK.

EDIT: Ok, wbiłem u nich na czata i:

Cytat:I am sorry, we no longer ship to international countries.

A na pytanie czy to jest tymczasowa decyzja:

Cytat:Permanent.
I akurat jak po kilku latach przerwy chciałem przetestować ich nową metodę wysyłki, ech.
(08-02-2023, 23:11)misfit napisał(a): [ -> ]A na pytanie czy to jest tymczasowa decyzja:

Cytat:Permanent.

Wielka szkoda, bo pomimo emocji wynikających z dość długiego oczekiwania na przesyłkę, była to jakaś alternatywa na zbanowane pozycje przez amazon.uk. Sporo filmów i ekskluzywnych wydań od nich lśni na moich półkach. No cóż RIP i oby amazon.uk nie odwalił jakiejś podobnej maniany Tongue
Stron: 1 2 3 4