Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Dune / Diuna, reż. Denis Villeneuve
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Dzięki za informację.
Dune Part 2 rządzi w kinach. Tymczasem pojawiają się już pre-ordery na STEELBOOKI.
nie interesuję się zwyklakami, chyba, że nie ma wersji premium, tym bardziej w przypadku filmu TAKIEGO formatu, więc mój post dotyczy tylko STEELBOOKÓW - tak jak w przypadku Dune Part One dostaniemy 3 wersje, a potem jeszcze kilka innych exclusive w Korei, Japonii, USA, etc.
Pytanie czy GALAPAGOS wejdzie do gry w obszarze STEELBOOK dla DUNE PART 2?
Box office zapowiada się imponująco, więc może Galapagos odbije piłkę, oby nie za późno, bo już pre-ordery na zachodzie są odpalane jeden po drugim.
Na ten moment mamy (moje nazwy steeli robocze) 3 wersje.

UWAGA: wątek dotyczy tylko wydań fizycznych dla universum Dune Denisa Villeneuve.
Dyskusja nt. filmu w innym wątku.

Którą wersję TY wybierasz, wyznawco MUAD'DIBA?

(1) Wersja "desert worm" (najbardziej preferowana przeze mnie na ten moment)
[Obrazek: attachment.php?aid=1914]
(2) Wersja "kris knife" (do przemyślenia po publikacji kompletnego layout)
[Obrazek: attachment.php?aid=1915]
(3) Wersja "film poster" (jak zawsze odrzucam "głowackich" - pełno głów na steelbooku to koszmar kolekcjonera)
[Obrazek: attachment.php?aid=1916]
-----------------------
ONLY STEEL IS REAL
-----------------------
[attachment=1914]
[attachment=1915]
[attachment=1916]
Tylko desert worm Smile
(01-03-2024, 21:12)eldian napisał(a): [ -> ]Tylko desert worm

Yeah, ja także

Leci punkt - za dobry gust Dune STEELBOOK Smile

-----------
"Desert Worm" na razie dostępny tylko w:
- USA (AMAZON) - na razie złożyłem placeholder w tym miejscu:
https://www.amazon.com/gp/product/B0CW3FHXK8/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

- UK (HMV na wyłączność) - brak wysyłki do PL
- DE (Amazon) - brak placehordera na ten moment (data premiery 30.06.2024)

oczywiście to się zmieni i mam nadzieję, że oferta pre-orderów na wydanie "desert worm" będzie większa na rynku UE a może i w Polsce?
---------
Znacie tę zabawę:
Halo?
Kto tam?
Galapagos?
Czego?
TAKE MY MONEY for "DESERT WORM"
Sandworm od początku wpadł mi w oko jak tylko go zobaczyłem kilka dni temu, także u mnie zdecydowanie ten poleci :]

PS. Steelbook w wersji Sandworm będzie na pewno w Czechach dostępny (premierę podają 29 maja).
(01-03-2024, 22:02)MasterThief napisał(a): [ -> ]PS. Steelbook w wersji Sandworm będzie na pewno w Czechach dostępny.

To dobra wiadomość, jak masz linka na pre-order to wrzuć.

sandworm, desert worm - zdecydowanie prowadzi w rankingu...Smile
p.s. ten dudnik w środku steelbooka jest kozacki !!!

---------------
my desert
My Arrakis
MY DUNE !!!
---------------
Ja czekam na wydanie premium od Mantalab Wink
(02-03-2024, 07:56)Dziel napisał(a): [ -> ]Ja czekam na wydanie premium od Mantalab

ja mam inną strategię, najpierw kupuję STEELBOOK 4K to co wychodzi najszybciej i jako tako wygląda,
ten WORM STEEL jest kozacki. Bo nie mogę się doczekać seansu w kinie domowym.
Potem jak Koreańczycy albo Czesi ogłoszą wydanie premium i jest jeszcze lepsze to robię podmiankę na półce...Smile

w przypadku Dune Part One - nie podoba mi się koreański steelbook z tysiącem głów na razie mam polski STEEL z Sajadiną i Usulem - ma swój "cyberpunkowy" klimat (filtrfraki). Może go wymienię na inny, ale wstrzymywałem się z decyzją do czasu ogłoszenia lay out na STEELE do Dune Part Two.

Szybciej można umrzeć niż doczekać się wersji Preminium - Film Arena do dzisiaj nie odkrywa kart jak mają wyglądać Lenticulary FAC do Dune part 1 i czy w ogóle wyjdą kiedykolwiek?

Także łapię to co mi się najbardziej podoba i oglądam powtórki a potem "śledzę" wersje Premium.

---ONLY STEEL IS REAL---
A ja czekam na wydanie z niebieskimi sikami Czerwia Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12