Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Wlasne slipcase w stylu VHS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
dzięki za miłe słowa... niektórzy maja wypasiona steele, ja mam wypasione mniej kartoniki Wink
Tylko co właściwie wkładasz w takie grube pudełka jeśli nie masz akurat dwóch różnych DVD danego filmu?
Wygląda spoko ale trochę bezcelowe jak dla mnie. Wolałbym sobie po prostu zrobić custom okładki albo spróbować sił z digipackami jak koledzy z Węgier

I na dobrą sprawę to powinno się znajdować w tym wątku: https://forum.filmozercy.com/watek-custom-okladki-dvd-blu-ray
(13-02-2022, 13:38)Gieferg napisał(a): [ -> ]Tylko co właściwie wkładasz w takie grube pudełka jeśli nie masz akurat dwóch różnych DVD danego filmu?

Przecież chodzi o imitację VHS, zatem grubość ma znaczenie. Ale fakt, że można by jakoś spożytkować to miejsce w środku.
2x DVD case 14 mm albo DVD + snapper, chodziło o klimacik VHS (grubas) a i dużo mam podwójnych to mówię , zrobię takie coś.

Digipacku nie zrobię bo drukuję na SRA3 320x450 mm 300g/m2 a te digipack to większy rozmiar przed złożeniem oraz nie mam jak kleić te plastiki na płyty.
Cytat:Przecież chodzi o imitację VHS, zatem grubość ma znaczenie.

No właśnie o to chodzi, że to strata miejsca.
To jego miejsce, to co się martwisz Smile Dla mnie stratą miejsca jest połowa zakupów niektórych userów tutaj, bo są tacy co dają grubą kasę za crap niesamowity. Ale co mi do tego.
Piekny, nostalgiczny widokSmile gratulacje!
Fajna zajawka! Daję duży lajk ?
(13-02-2022, 15:46)Gieferg napisał(a): [ -> ]
Cytat:Przecież chodzi o imitację VHS, zatem grubość ma znaczenie.

No właśnie o to chodzi, że to strata miejsca.


Miejsca nie stracę stało 2 DVD obok siebie... teraz będą stały obok siebie w kartoniku a'la VHS Tongue
Stron: 1 2 3