Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Dodawanie ścieżki audio do oryginalnej kopii filmu Blu-ray FHD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

Zacznę od tego, że kiedyś pamiętam dało się podobne zabiegi robić bez problemu z DVD, z tym, że jest mi ciężko znaleźć odpowiednie źródła pomocnicze. Ale po kolei..

Jestem osobą która lubi mieć film na nośniku fizycznym, aczkolwiek należę także do osób które, mówiąc spokojnie, nie lubią dubbingu w filmach aktorskich (od razu zaznaczam, że nie jestem audiofilem, bardziej zależy mi na jakości obrazu niżeli dźwięku).

Czy jest osoba która być może robiła coś takiego lub wie jak zrobić? Mianowicie do oryginalnej kopii z płyty blu-ray dodać bądź podmienić na jakąś istniejącą ścieżkę audio?

Przykładowo: Film ma ścieżkę z polskim dubbingiem, posiadam także plik ze ścieżką dźwiękową z polskim lektorem. Chcę wyodrębnić ścieżkę lektorską i na kopii z płyty blu-ray chciałbym dodać tą ścieżkę bądź podmienić, tak aby nie tracić menu, dodatków oraz jakości wideo.

Prosił bym o wiadomość do mnie jeśli jest taka osoba tutaj która wie co i jak Smile

Pozdrawiam Smile
Robiłem to setki razy i mogę odpowiedzieć na pytania pod warunkiem, że zostaną zadane w odpowiednim wątku:
https://forum.filmozercy.com/watek-dodawanie-wersji-pl
Poczytaj i dopiero pytaj.
O, nie znalazła mi lupka tego tematu.. Dzięki, zagłębiam się w temat Smile