Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Batman (2022)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Już 27 maja będzie miał u nas premierę film "Batman" (The Batman), który wyreżyserował Matt Reeves.

Galapagos przygotowało kilka standardowych wydań:
- DVD (1 płyta)
- Blu-ray (1 płyta)
- 4K (2 płyty - 4K Ultra HD + Blu-ray)

Dostępne będą też wydania specjalne w steelbookach dla wydań 4K i Blu-ray. Będą one wzbogacone o dodatkowy dysk z materiałami dodatkowymi trwającymi jakieś 2 godziny.

Poniżej okładki i link do sklepu, gdzie można już kupić wszystkie wydania.

The Batman (Batman) - wydania 4K, Blu-ray i DVD
No i mamy oficjalną datę premiery najnowszej ekranizacji przygód Gacka. Film zadebiutuje na naszym bogatym rynku nośników fizycznych  już 27.05.22 Big Grin. Tak więc spoko że jest sporo możliwości i steel jaki mi najbardziej odpowiadał przypadł do wydania UHD.
[Obrazek: batman-27maja_1111x419.jpg]

I tak pojawią się u nas:

Wydanie BD podstawowe:
[Obrazek: 2469-home_default.jpg]
Steelbook BD:
[Obrazek: 2471-home_default.jpg]
Wydanie UHD podstawowe:
[Obrazek: 2473-home_default.jpg]
Steelbook UHD:
[Obrazek: 2475-home_default.jpg]
DVD:
[Obrazek: 2467-home_default.jpg]
Czy ja dobrze widzę, że w standardowym wydaniu UHD nie będzie dodatków? To są qrwa jakieś nieśmieszne jaja.
To raczej niemożliwe, pewnie nie przetłumaczyli do końca okładki czy coś w tym stylu. Ten sklep pobiera siano w momencie złożenia zamówienia ? Przy pierwszym zamówieniu dostajemy z kodem STAR10 dodatkowe 10 % zniżki.

PS Widzę że ktoś inny kilka minut przede mną stworzył identyczny temat, tak więc decyzja dla administratorów który temat wywalić do kosza Tongue
No właśnie chyba możliwe. Wygląda na to, że płyta z dodatkami będzie na wyłączność steelboków, a ja nie chcę steela, chcę normalne opakowanie i dodatki. Galapagos właśnie zaliczyło największy fail, jaki kojarzę i chyba się pogniewam i wezmę wydanie zagraniczne.
Ech.. Miałem nadzieję na steelbooka z tą grafiką ze znakiem zapytania na froncie.
Steel UHD zamówiony, ze zniżką wyszło 157 z darmowa dostawą do paczkomatu.
No właśnie jakby to jeszcze był ten steel z najlepszym posterem do filmu, machnąłbym ręką i go po prostu wziął. Ale steel mi się nie podoba, a standard UHD ogołocili z dodatków. Angry

Nawet na DVD jest jakiś krótki dodatek, a na BD i UHD nie ma. Dramat.
(27-04-2022, 10:30)pred895 napisał(a): [ -> ]Steel UHD zamówiony, ze zniżką wyszło 157 z darmowa dostawą do paczkomatu.


Gdzie to można zamówić?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kliknij w obrazek z danym wydaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8