Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pacyfik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanie o rodzaje wydań (polskich) tego serialu na blu-ray. Z tego co mogłem zaobserwować w polskich sklepach internetowych istnieją trzy rodzaje wydań. Wersja Blu-ray w amaray - 6 płyt. Wersja metalbox (niektórzy piszą steelbook) - 6 płyt. Wersja 7 płyt z dokumentem Inside the battle Peleliu (z tego co zauważyłem w wersji DVD).
Moje pytanie brzmi czy wersja z dokumentem jest w metalboxie (niektóre sklepy sprzedają ten serial z taką informacją)?
Czy w/w dokument posiada polskie napisy bądź lektora?
Czy wszystkie dodatki na płytach blu-ray mają polskie napisy ew. lektora?
Może ktoś z forumowiczów ma takie wydanie i może podzielić się informacjami.
Mam w planach zakup tego serialu, ale nie chciałbym wydawać ok 100 zł więcej za dokument, który nie jest z polskimi napisami bądź lektorem. Szczególnie teraz gdy serial ten jest w sklepie bluedvd.pl za niecałe 150 zł.
W moim przypadku ta promocyjna płyta z dokumentem to mit. Miałem 4 egzemplarze, każdy z innych źródeł (nawet z UK) i zawsze było to samo - ta płyta to nic innego jak płyta z pierwszym odcinkiem serialu i dokumentem "Od Kompanii Braci do Pacyfiku" (trwającym jakieś 5 minut Dodgy ) - jedno i drugie bez polskiej wersji językowej (w przypadku Blu-ray) i z polskimi napisami w przypadku DVD (nie wiem, czy DVD nie miało jeszcze lektora ale tego pewny nie jestem). Mam nawet egzemplarz od Galapagos, polska okładka, na niej jak byk "Na polu bitwy: Peleliu", a na płycie to co wspominałem powyżej. Nie wiem, może ktoś miał więcej szczęścia i trafił faktycznie na ten dokument ale ja za każdym razem dostawałem pierwszy odcinek i ten żałosny "dokument". W sumie chyba to na śmietnik wywalę bo po co mi to Dodgy
Od jakiegoś czasu na OLX widzę rozmaite wydania tego serialu w śmiesznych pieniądzach. Np. teraz BD we folii za Kazimierza Wielkiego plus KW. O co z tym chodzi? Serial kiepski jest?
Serial jest zajebisty, zdecydowanie polecam. Za 5 dych są głównie używki albo wersje bez PL, chociaż widziałem jedno ogłoszenie gdzie była nówka w folii, polskie wydanie za 60 zł.
Nie tak dobry jak Kompania Braci ale serial zdecydowanie warto obejrzec,
Za 70 zł wychaczyłem wydanie BD, oczywiście z napisami pl. W gratisie dodali Kompanię Braci (bez napisów pl). Także za niewielkie pieniądze dwa super seriale.
Polskie wydanie w Metalbox zawiera w środku pełnoprawny digipack, czy zwykłe zbiorcze plastikowe pudełko amaray ?

Edit: Sam sobie odpowiem: W Metalbox jest digipack a od wydania z UK różni się tylko przez spolszczony kartonik na puszkę i wkładkę opisująca płyty. Oznaczenia na płytach są z UK.