Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Top Gun Maverick 4K
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam jak w tytule czy Polskie wydanie od dystrybutora Galapagos filmu pod tytułem Top Gun Maverick od Paramount w wersji Ultra HD posiada tylko jedną płytę w opakowaniu tą 4K czy znajduję się tam też ten sam film na zwykłym Blu-ray z dodatkami? Dzięki za info.
Po 1 - zły dział. Po 2 - film ma swój wątek. Użyj wyszukiwarki i nie rób tu śmietnika.
Jak już miałeś coś napisać to może chociaż w tym temacie, nie wiem jak mam sprawdzić ile płyt jest w wydaniu.
Jakbyś zapytał w odpowiednim miejscu to już byś wiedział.
A od kiedy ty jesteś takim szeryfem co stoi na straży porządku, nie martw się już wiem przed chwilą się dowiedziałem, więc temat do zamknięcia, ale rozumiem pewnie tak trudno napisać parę słów o tym ile płyt jest w wydaniu, jak sprawdził w moim profilu w zakładce o mnie jakie mam kino domowe, rozumiem zazdrość przez Ciebie przemawia.
Cytat:A od kiedy ty jesteś takim szeryfem co stoi na straży porządku,
Od zawsze.

Cytat:, ale rozumiem pewnie tak trudno napisać parę słów

Tak samo jak tobie trudno zadać pytanie we właściwym wątku. Jesteś traktowany tak samo, jak ty traktujesz to forum.

Cytat:rozumiem zazdrość przez Ciebie przemawia.

LOlz XD