Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Szybcy i wściekli (Seria)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Cytat:(rollercoaster z celowo absurdalną akcją).
I dokładnie na to liczyłem. Też obu lubię oglądać, w dodatku byli mocnymi punktami 8-ki, dlatego wiele sobie po tym filmie obiecywałem, niestety w kinie się wynudziłem, więc mogą sobie pisać w recenzjach co chcą Tongue

Ale tak jak mówiłem - zejdzie do 25 zeta to może przygarnę i dam drugą szansę.

PS. Ten film chamsko spoileruje finał "Gry o Tron" - ostrzegam w razie gdyby ktoś jeszcze nie widział całego serialu, a miał zamiar - takim osobom zaleca się zakończenie seansu z chwilą gdy startują napisy końcowe.
Heh niezły kwas z tym spoilerem GOT, akurat zacząłem 7 sezon na blu...
14 listopada Filmostrada wypuszcza pierwsze pięć części serii  na Ultra HD i w ten sposób na polskim rynku dostępny będzie komplet.
"Hobbs i Shaw" mają swoją zapowiedź na 5 grudnia, wydanie Ultra HD na razie tylko w steelbook.

[Obrazek: thumb-lg-5497972-szybcy-i-wsciekli-blu-r...lu-ray.jpg] [Obrazek: thumb-lg-5497974-za-szybcy-za-wsciekli-b...lu-ray.jpg] [Obrazek: thumb-lg-5497976-szybcy-i-wsciekli-tokio...lu-ray.jpg] [Obrazek: thumb-lg-5497973-szybko-i-wsciekle-blu-r...lu-ray.jpg] [Obrazek: thumb-lg-5497975-szybcy-i-wsciekli-5-blu...lu-ray.jpg] [Obrazek: thumb-lg-171050-szybcy-i-wsciekli-6.jpg] [Obrazek: thumb-lg-167610-szybcy-i-wsciekli-7.jpg] [Obrazek: thumb-lg-170851-szybcy-i-wsciekli-8-4k-uhd-blu-ray.jpg] [Obrazek: thumb-lg-5212084-szybcy-i-wsciekli-hobbs-i-shaw.png]
[klik w okładkę=przejście do wydania w filmoskopie]
Nieźle, w końcu coś z dużym wyprzedzeniem. Mowa o Hobbs steelbook
W MM pojawiła się zapowiedź "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw" Ultra HD w opakowaniu amaray.
Na stronie Filmostrady informacji o wydaniu w tym opakowaniu nie ma więc nie mam pewności czy to nie błąd ze strony MM.

[Obrazek: thumb-lg-6033991-szybcy-i-wsciekli-hobbs...4k-2bd.jpg]
Witam.
Kupilem niedawno ten film w promocji za 49zl w empiku. Wg filmoskopu powinien posiadac polskiego lektora. A na okladce filmu nie widnieje polski lektor.
Nie wiem czy mam zwracac czy zaryzykowac, rozpakowac i sprawdzic w odtwarzaczu.
Ponizej link. To jest dokladnie ta sama okladka co w opisie.
http://filmozercy.com/filmoskop/edition/886747
Masz napisane
Dodatkowe informacje:
Polska wersja językowa dostępna tylko na płycie Ultra HD

To wydanie UK.
A polskie wydanie posiada lektora rowniez w wersji bluray?
Wg porala tez tylko wersja 4k ma lektora a bluray juz nie.
https://poral.eu/2_fast_2_furious_2003_4k_ultra-hd.php
Posiada.
(09-12-2020, 20:20)tunnel666666 napisał(a): [ -> ]Wg porala tez tylko wersja 4k ma lektora a bluray juz nie.
Błędnie odczytujesz informacje na stronie porala, który przy wydaniach UHD podaje tylko specyfikację tejże płyty, Blu-ray już nie, tę musisz sobie sprawdzić osobno:
https://poral.eu/2_fast_2_furious_2003_blu-ray.php
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13